0
clear
  • 19.7 Гроздобер Индустриски Тавански Вентилатор, Светло со Далечински Управувач Црна Кафез Тавански Вентилатор за дневната Соба/Спалната соба/Ресторан Метална Школ?
  • -20%
  • -20%
19.7 Гроздобер Индустриски Тавански Вентилатор, Светло со Далечински Управувач Црна Кафез Тавански Вентилатор за дневната Соба/Спалната соба/Ресторан Метална Школ?

19.7 Гроздобер Индустриски Тавански Вентилатор, Светло со Далечински Управувач Црна Кафез Тавански Вентилатор за

DEN 1936.80

Достапност
Достапно за нарачка

Во зима, таа се ротира спротивно од стрелките на часовникот, а воздухот циркулира нагоре за да го подобрат затворен циркулацијата на воздух.Сертификација : ЕУ, Ro HS, FCC, ETL ОКОЛИЈА, CCC, УЛ и други сертификати.Тоа нема да биде изгребани како традиционалните фан, за да се осигура безбедноста на вас и вашето семејство.Производ листа : 1 * вентилатор, светло & 1 * далечински управувач.Производ во боја : црна.И повеќе заштеда на енергија и заштита на животната средина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Широко се Користи】Овој 22 инчен затворен тавански вентилатор може да се користи за дете соба,дневна со

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Со отвори, тоа може да го намали внатрешната температура на главната единица и да го продолжи животот на

СТРУЕЊЕ се ЧУВСТВУВАТЕ : Изграден со нашите Sure Speed Гаранција, оваа фан испорачува висок струење на брзин

Таа поддржува времето, спиење исклучување, on / off, и времето грижа за да се спречи вас од фаќање на ладно в

5" downrod, за да се обезбеди соодветна оддалеченост од таванот и се оптимизира воздух движење; Идеален вент

LAUNCETON ОТВОРЕНО ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР ДИМЕНЗИИ : Ширина : 56"; Висина : 14" (Од Таванот до Долниот дел на Фан Дом

Свежа Бела завршница со 3 Свежа Бела / Избелени Дабови реверзибилна ножеви вклучени.Вклучува 2 9 W енерге

【ФАН ДИЗАЈН】 : Фан светилка носи повеќе физички и природна светлина, мека акрилик абажур, без разлика д

Сет вклучува : 1 (Еден) тавански вентилатор.Материјали : ABS, Пластични (PC).Крај : Архитектонски Bronze Special Кара

Samsung Smart Things 50,000 Оценет Часа Оценет да LM80 стандарди.Ecobee Термостат.LED светло за полнење може да биде затемн

72" сечилото век 15степен сечилото на теренот 120 x 25 mm DC мотор големина.Крошна е 5 1 / 4" широк x 2 1 / 4" висока.Три

Идеален за станови, спални соби и соби со ниска тавани, оваа 52 инчен тавански вентилатор е направен со 12с

Се конвертира светлина за полнење за надворешна употреба.За користење со LK90, LK91 и LK94 Низок Профил Ештон

Оваа прилагодливи планината фан доаѓа со трипозиција за монтажа на систем кој овозможува стандард, низ

Тоа е совршена комбинација со кристално тавански вентилатор и лустерот светлина, современ дизајн и пре

Нашата компанија е основана во 2008 година, и тоа, главно се ангажирани во Р потреби во повеќето места.За Н

▲ Големина : Ножеви дијаметар 42in ▲ Чист бакар го исклучите моторот : Тивок Мотор носи удобно спиење, без

Вашето задоволство е наша најголема мотивација 【3 БРЗИНИ И 3 БОИ ПРОМЕНИ】Жолта / Топло бела / Бела 3 ос

Стигнале тавански вентилатор x 1 Screws поставува x 1 Down прачки x 2 (12 CM & 25 CM)Далечински управувач x 1 Instruction Прир

Класичен и Индустриски Стил : Овој мат браун метал тавански вентилатор со Интегриран Светлина Комплет м

52`Тавански Вентилатор од Air Pro колекција.Висина : 11.00 инчи Ширина : 52.00 инчи.Стил : Традиционалните Светлин

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

МОДЕРНАТА ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР : современите Hepburn фан доаѓа со LED светло опфатени со насликани случаи бел

3 брзина AC мотор со обратна прекинувач, брзината на вентилаторот, светлина контроли и тајмерот за спиење

ДИЗАЈН : Едноставен и елегантен во дизајн, MinkaAire Kafé Тавански Вентилатор е дизајниран со Преданија Бронз

Please wait...