0
clear
  • Dorman 03407B Издувната цевка Хардвер за Полнење за Изберете Ford / Линколн / Меркур Модели
  • -20%
  • -20%
Dorman 03407B Издувната цевка Хардвер за Полнење за Изберете Ford / Линколн / Меркур Модели

Dorman 03407B Издувната цевка Хардвер за Полнење за Изберете Ford / Линколн / Меркур Модели

DEN 1075.20

Достапност
Достапно за нарачка

Директна замена - ова издувната цевка хардвер комплет натпревари оригиналниот хардвер потребни за да се обезбеди издувната цевка на моторот на одредени возила.Идеално решение - овој комплет е сигурен замена за оригиналната хардвер дека недостасува или оштетена, или не успеа.Трајни изградба - овој комплет се направени од квалитетни компоненти за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Оваа издувната цевка хардвер комплет натпревари оригиналниот хардвер потребни за да се обезбеди издувната цевка на моторот на одредени возила, и е изработен од квалитетни материјали за сигурен перформанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Како гори моторот на гас на власт вашиот автомобил, издувниот систем емитира гасови што содржи водена п

Произведен да OE дизајн обезбедување колектор ќе се редат и протокот како оригиналот единица.Висок степ

Заострените Завртки центар основна плоча над гром дупки и се лизга одговара черупка ви овозможува да се

Како гори моторот на гас на власт вашиот автомобил, издувниот систем емитира гасови што содржи водена п

Идеална замена ова издувната цевка беше прецизностдизајнира, развива и durably произведени за да одговара

Идеална замена ова издувната цевка беше прецизностдизајнира, развива и durably произведени за да одговара

Надгради материјали ова замена на издувната цевка е изградена од нодуларен железо за да се спречат идн

Како гори моторот на гас на власт вашиот автомобил, издувниот систем емитира гасови што содржи водена п

Идеална замена ова издувната цевка беше прецизностдизајнира, развива и durably произведени за да одговара

Идеална замена ова издувната цевка беше прецизностдизајнира, развива и durably произведени за да одговара

Идеална замена ова издувната цевка беше прецизностдизајнира, развива и durably произведени за да одговара

Бренд Нови Леано Железо Издувната Цевка.Патникот Страна; Право На Моторот.Компатибилен За 20072011 Wrangler w / 3

Please wait...