0
clear
  • Smart Кригла Автомобил Шише Потоплите Загреан за Патување Кригла Контрола на Температурата Кафе ИСТОК МОНТИРАЊЕ на Електрични Кола Кафе Потоплите 12V Нерѓосувачки Че
  • -20%
  • -20%
Smart Кригла Автомобил Шише Потоплите Загреан за Патување Кригла Контрола на Температурата Кафе ИСТОК МОНТИРАЊЕ на Електрични Кола Кафе Потоплите 12V Нерѓосувачки Че

Smart Кригла Автомобил Шише Потоплите Загреан за Патување Кригла Контрола на Температурата Кафе ИСТОК МОНТИРАЊЕ

DEN 1127.76

Достапност
Достапно за нарачка

????Интелигентна контрола на температурата - Smart thermous може да се постави од 30℃(86 °F ) до 90℃(194 °F), најдобар само затоплување кафе ќе се одржува по постигнување на температура ќе се постави, нема потреба да се загрее повторно, можете да вкус во секој момент Погоден температура за пијалаци, идеална температура : кафе 65℃(149 ° F), tea55℃ (131 ° F), бебе млеко powder60℃ (104 ° F), Noodles90℃( 194 ° F).Ве молиме изберете соодветен простор адаптер ако користите во соба.Кога плава боја е прикажан, можете да вкус и да уживате во задоволството на пиење кафе или чај од првиот устата до последната капка.( Адаптер најмалку 12 V 6 А -72 W). ????Лесен за употреба - Автомобил греење првенство користи користете го "+" или "- " копчето за да го поставите температурата, LCD дисплеј температура, постојат две бои во различни држави, црвена ознака, е Во греење режим, сина покажува греење завршен.Ве молиме не го стави кригла во миење чисти .Капацитет : 13 OZ.Ве молиме приклучок во 12 V запалка приклучок, но не 5 V запалка приклучок,5 V запалка приклучок не може да го користат.Напон : 12 V.Кога водата волуменот е премногу мал или купот е навалена, smart кафе автоматски ќе се затвори .Материјал : "Tritan" школка, 304 од не ' рѓосувачки челик inside Voltage : 12 VPower : 2-60 WCapacity : 13 OZSize : 8. ????Safe материјал - автомобилот кафе грејач тело е направен од "Tritan" материјал развиена за напредно бебе шишиња.Големина : 8.Удобен и практичен пиење покрие структура дизајн, најдобар избор за вас.Ве молиме да се биде внимателен на топла пареа од капакот штекер кога кригла греење или temp постојана. ????Безбедна употреба-Ова е нов тип на кафе греење термос.Таа донесува медицински одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, напредни внатрешни повлече-up технологија, без заварување цвест и заварување згура внатре .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BPAfree; grinds со одржување на сите здравствени придобивки и хранливи материи непроменети.Нерѓосувачки чели

Премиум Квалитет Есенции од Уште Духови.Вкусови 2.25 Л Вотка или дух.Посебно спакувани кесички во атракти

Сет Вклучува : 8" Готвач Нож, 8" Сечење Нож, 7" Santoku Нож, 5.5" Алатка Нож, 3.5" Paring Нож, 2.75" Птица Клун Paring Нож, 4.5" Ст

Материјал : цинк легура.Стакло машина уред, прилагодени на мала стаклена цевка, кружни нож, пинцети рака

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ЌЕ ТРАЕ со ГОДИНИ е Направен од дебела, трајни производи од не ' рѓосувачки челик, така

Please wait...