0
clear
  • LIAOCX Мажите Фудбал Чизми Чевли ТФ/AG Спортски Патики Фудбал Чизми Cleats Високо-топ Sock за Надворешна/Внатрешна/Конкуренција/Обука
  • -20%
  • -20%
LIAOCX Мажите Фудбал Чизми Чевли ТФ/AG Спортски Патики Фудбал Чизми Cleats Високо-топ Sock за Надворешна/Внатрешна/Конкуренција/Обука

LIAOCX Мажите Фудбал Чизми Чевли ТФ/AG Спортски Патики Фудбал Чизми Cleats Високо-топ Sock за Надворешна/Внатрешна/Конкуренција/Обука

DEN 1056.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.кожа-и-гумен ѓон. ♥Парична казна квалитет кожа на горниот и силна еластична ткаенина јака како безбедна за заштита на глуждот. ♥Не се Лизга на Гумен Ѓон со Висок зафат ќе Создава Влечење со Трева Земјата и да се задржи и изведби. ♥Пред-Украсениот Удобност Дебел Високо Гума Лист на средината-единствена во мала Тежина ќе создава патувањето удобност. ♥Гумени украсениот cleats со ротациона влечење конфигурација да може ефективно да го ублажува притисокот на forefoot, додека притисокот-поделба на лагер вграден во задниот потоа рамномерно дистрибуира cleat притисок како што вежба. ♥Дизајниран со sock устата, тоа е лесно да се стави на и полетување, кои ви даваат различни искуство. ♥Опис на производот ♥Strapless дизајн,Чипка декорација,Без јазик. ♥Стандард Европа Големината на Обликот да се направи нозете, удобно и мека ткаенина надеж во дише. ♥Здрав Cleats,Двојно засилување процес,Зголемување на притисокот. ♥Fashion горниот дизајн : посебни украси и декорација, фудбал cleats чевли за мажите е во силата на флексибилност и соодветна големина за да ги собере удобно отворено FG фудбалски чевли ,и младите носат трева cleats фудбалски чевли за обука во вештачки или трева земјата. ♥Имајте на ум : There ќе биде можноста за отстапување во рамките 0.5-1cm, изборот на големината на обувки според својата вистинска состојба.Ако вашите нозе се широк или тесен, можете да изберете 0.5 големина поголема или помала од стандардната големина. 7.5 НИ=нога Должина=25.0 cm 8 НИ=нога Должина=25,5 см 8.5 НИ=нога Должина=26.0 cm 9.5 НИ=нога Должина=26,5 cm 10 НИ=8.5 велика БРИТАНИЈА=нога Должина=27cm 11 НАС=9 UK=нога Должина=28.0 cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Текстилни Синтетика.Произведено в

ткаениниисинтетички.Пума КРАЛОТ Врвот FG фудбал чизми за возрасни збогатено на Пума класичен одржување

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Фудбалски Чевли.Совршен топ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Фудбалски Чевли.Совршен топ

Гумен ѓон.Неутрални се лизга.Работи.Капка 8 На титаниум чевли е неутрален чевли, погодна за вежбање од 1 д

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Фудбал ftw adidas.На adidas бренд има дол

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Коло Трчање.Удобност.Nike Zoom В

100% Текстилни Синтетика.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Футсал чевли за внатрешна игра.Редов

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Phylon единствена.Стил# : AQ3209002 Пета рака

Гумен ѓон.Коло Трчање.Удобност.Nike Zoom Воздух Амортизирање.На Nike Air Зум Super Rep чевли се дизајнирани за коло

100% Текстилни Синтетика.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Футсал чевли за внатрешна игра.Редов

кожаигумен ѓон ♥Парична казна квалитет кожа на горниот и силна еластична ткаенина јака како безбедна з

Гумен ѓон.Фудбалски Чевли.Совршен топката контрола.Максимална влечење.ПРИРОДНИ КОНТРОЛА.На Најк Tiempo Ле

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Коло Трчање.Удобност.Nike Zoom В

Гумен ѓон.Коло Трчање.Удобност.Nike Zoom Воздух Амортизирање.На Nike Air Зум Super Rep чевли се дизајнирани за коло

Гумен ѓон.Коло Трчање.Удобност.Nike Zoom Воздух Амортизирање.На Nike Air Зум Super Rep чевли се дизајнирани за коло

Please wait...