0
clear
  • TRIXIE Зајакот Hutch со Скатен Покрив (М), Сива/Бела
  • -20%
  • -20%
TRIXIE Зајакот Hutch со Скатен Покрив (М), Сива/Бела

TRIXIE Зајакот Hutch со Скатен Покрив (М), Сива/Бела

DEN 633.60

Достапност
Достапно за нарачка

Trixie 2-ката natura зајакот повлекување дрвена конструкција и извалкан борови водоотпорна завршница ќе издржи години се користат со многу малку одржување.Два спрата дизајн им овозможува на домашно милениче да се шета слободно за идеална удобност додека не се лизга рампата и внатрешни работи отворот на вратата даде опции за ограничување на пристап како што е потребно.Лесна пристапност со две предни врати и шарки покрив со посебни водоотпорна слој кој може да се отвори од врвот.Прав обложени метални решетки и lockable изведат заштита на домашно милениче, додека одржување од несакани посетители и се повлече пластична лента овозможува лесно одржување.Мерење 41 од 20 до 39-инчен и мерење на трајни 55-фунти го прави совршено засолниште за мали животни со додадена шарм на сива боја со бели украси. 2-приказна со не се лизга рампата.Повлекување областа на највисоко ниво.Со отворот на вратата да го ограничи пристапот помеѓу нивоа.Шарки покрив со заклучување на арм се отвора од погоре.Се повлече-од пластични када за брзо и лесно чистење.Дрво ламперија во задниот дел штити од ветер. 3 врати, плус метал слајд брави.Материјали : ела, композитни асфалт ќерамиди, метал, пластика.Големина на : Medium (Пакување од 1) | Стил : Зајакот Hutch со Скатен Покрив | Боја : Сива боја-Бела 2-приказна со не се лизга ramp Retreat област на врвот level With отворот на вратата да го ограничи пристапот помеѓу levels Hinged покрив со заклучување на арм се отвора од above Pull-од пластични када за брзо и лесно cleaning Wood ламперија на задната страна ги штити против wind3 врати, плус метал слајд latches Materials : ела, композитни асфалт ќерамиди, метал, пластика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

12" Рустикален Стил Штала Врата се Справи за Лизгачки Врати, Штала Вратата се Повлече,Црна Повлече и Рамн

Лекување за деца на возраст од 6 и нагоре.Воведување на младиот и надежен дивиот свет експерти во светот

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Удобен : Нашата влагадел за пакет им овозможува на вашиот брише за да остане свеж подолго.Секој избрише

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаениниисинтетички.Увезени.Гумен ѓо

На засилен јака им помага да се задржи својата форма за продолжена употреба.Копче затворање.Собори сува

94% полиестер, 6% spandex.Топло, брз сува и влага wicking.Патент затворање.Рунонаредени термички ткаенина ви пома

Доаѓа со винил размавта за сите двојни проверки.Само се лизга размавта помеѓу проверки за да се создаде

★ MANDALA КАТ ПЕРНИЦА ПОКРИЕ МАТЕРИЈАЛ : Нашата Mandala Перница Поклопецот се направени од ефикасна комбинаци

Оваа кошула е мека & кул да се носат како што е фино плетени со лесна текстура ткаенина.Прирачник Мерења

*Предупредување : Точно на големина : ве Молиме следете ги големина примери подолу*(EX : Големина "Големи п

Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron rodier за жените џемпери за мажи комплетна поштенски тешка тежина ка

Drawstring затворање.Машина За Миење 【Премиум Водат Мека Ткаенина】Бермудски Панталони се изработени од Polym

Biodegradable.Без хлор.Не фосфат.Еден 48 смета пакет од моќ пакети машина за миење садови детергент.Септички бе

КАТАНЕЦ ПРИМЕНА : За внатрешна и надворешна употреба; Катанец е најдобар се користи за ранци, чанти, се с

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Се повлече На затворање.

534 во / 8586 cm Половината = 3234 во / 8186 cm Голем : Вратот = 1616.Копче затворање.Предниот џеб е голема, така што можа

????【Издржлив Материјал】Рачни мијалник sprayer комплет направени од издржлив висок квалитет, од нерѓосува

【Добар Спектар на Големини】Вежба во собата има сите најчестите битови потребите за повеќето домашни п

Please wait...