0
clear
  • mDesign Триаголник Метал & Огледало-Стават Акцент на Маса - Мали Страна/Крај/Пијалок на Маса - Декоративни Нозе, Огледало Топ - Дома Декор Акцент Мебел за Дневна Соба, Спа
  • -20%
  • -20%
mDesign Триаголник Метал & Огледало-Стават Акцент на Маса - Мали Страна/Крај/Пијалок на Маса - Декоративни Нозе, Огледало Топ - Дома Декор Акцент Мебел за Дневна Соба, Спа

mDesign Триаголник Метал & Огледало-Стават Акцент на Маса - Мали Страна/Крај/Пијалок на Маса - Декоративни Нозе,

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овие мебел единици функција отстранлив ткаенина фиоки со засилен база и се идеални за мали простори во малечки' спални соби или playrooms.Се забавува гостите и го стави надвор пијалоци и грицки за собирање или останатите преносни компјутери, додадени фајлови : , и компјутер за време на работниот ден.КОМПАКТЕН : убаво едноставна табела доволно компактен за да се вклопи во мали или во тесни простори; Овој сестран акцент табела додава еден допир на стилот на вашиот декор и tucks уредно во помали простори, или работи одлично како од страна на маса во секој простор; На tabletop е совршен приказ област за омилени фотографии, растенија, светилки и други декоративни додатоци, или само за поставување надолу шолја кафе или чај; Овој убав табела е идеална акцент парче за куќи, станови, апартмани, condos, колеџ dorm соби, или кабини.РАЗНОВРСНА : на Оваа страна или на крајот маса е совршен за многу простори и места низ вашиот дом; Оваа табела е на тренд дизајн додава димензија на вашиот простор и тоа е совршено висина за пиење, книги, списанија, лаптопи, паметни таблети, e-читатели и повеќе; m DESIGN СОВЕТ - Пар две или повеќе од овие маси во предниот дел на каучот или троседот да се создаде хармоничен кафе на маса, тие може да се повлече, освен кога забавни и вашиот коктел забава или собирање бара потребата за неколку помали маси.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик со трајни заврши; Огледало tabletop; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.Овој сет на акцентот маси се разликуваат во височина и може да се користи за да се прикаже богатство предмети во дневната соба, гостинската соба, или во спалната соба.Лесно да се одржи играчки, игри, книги, капи, чорапи, onesies, пелени, ќебиња, pacifiers, burping облека, брише, и други essentials.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[ДАМКА ОТПОРНИ Започне вашиот килим пребарување со Safavieh и да се истражуваат 100.На долготрајни LED се интег

Нуди доволно простор за складирање под капакот; Безбедност на шарки се спречи треснувајќи.Античкиот цр

КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик со трајни заврши; Мермер tabletop; Лесно Care Ги чистат со вла

(2) Smart Дизајн : Лесно Собранието и Не се потребни алатки.Нема фаул мирис, трајни и материјал е најстабилни

Овие мебел единици функција отстранлив ткаенина фиоки со засилен база и се идеални за мали простори во

Нема дополнителни трошоци за поправки делови, работна сила и превозот се сите опфатени Полипропилен Ку

ПВЦ цевка е направен од рециклирани пластични и се тестирани за својата издржливост (3) На средна густин

Песок на ѕвонење заврши.Одликувајќи се со уникатна комбинација на рустикални и индустриски стил, оваа ц

Please wait...