0
clear
  • sofysofy на Жените Работи на Тренингот Шорцеви Џебови – 2 во 1 Тенис Црна Активни Кратко со Телефонот Џеб Лагер
  • -20%
  • -20%
sofysofy на Жените Работи на Тренингот Шорцеви Џебови – 2 во 1 Тенис Црна Активни Кратко со Телефонот Џеб Лагер

sofysofy на Жените Работи на Тренингот Шорцеви Џебови – 2 во 1 Тенис Црна Активни Кратко со Телефонот Џеб Лагер

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Циклусот drawstring дизајн може да се осигура дека вие никогаш не ќе го оставам тоа во машина за миење.Тоа е совршен activewear за слободни раце за време на тренингот. 2 ВО 1 ЛАГЕР ДИЗАЈН : Sofysofy е двоен слој работи шорцеви внатре лагер обезбедува дише еластичен чувство и фитил далеку пот за време на спортски, Надворешниот дизајн нуди заштитна покриеност и поширок опсег на движење.S до XXL ќе одговараат на различни тело форми.Drawstring затворање.Надворешниот Материјал : 94% Полиестер, 6% Spandex; Лагер Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex.Овие активни шорцеви со морнарско сина, црна, виолетова три бои се и прифатливи и достапни, совршен за надворешна фитнес ентузијасти и секојдневниот одмор actives.ДЛАБОКО ЕЛАСТИЧНА ТЕЛЕФОН ЏЕБ : На лагер со 3" x 6.5" еластична скриени телефон џеб на десната страна може да се одржи на вашиот голем телефон, пари, тениски топки, картички, копчиња правилно.Еластичен појас дизајн го прави да се чувствувате обезбедени без да паѓа надолу.БРЗ СУВА & ПОВЛЕКУВАЊЕ НА ЕЛАСТИЧНА КОРСЕЛЕ : Спортски шорцеви жени со полиестер и spandex под се изработени од лесен и дише мек материјал.ФИТНЕС И СЕКОЈДНЕВНО НОСАТ : Над Атлетик вежба, тренинг, или трчање, оваа тренингот activewear може да се носи за да игра Тенис, Фитнес Тренинг, Јога, Маратон, Џогирање, Пешачење, или Живи активна надворешна начин на живот.Големината на табелата е рачно изработени, па некои грешки може да се уште постојат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

39" Должина : 38cm / 14.Ве молиме погледнете го преглед пред избирање на големина.Големина : S НАС : 4 велика БРИ

49" Должина : 35cm / 13.77" Хип : 113cm / 44.92" Хип : 123cm / 48.35" Хип : 118cm / 46.36" Должина : 39cm / 15.женска плен шорцеви висока waiste

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Памук.Копче затворање.Карг

78" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72cm / 28.Совети : Димензии се помали од просекот,

Секогаш кога сте испотени жадувам никогаш не се придржува до вашата кожа, таа има брзо сушење карактери

Она што ќе добиете за : 1 парчиња мажите е полна боја или маскирна шема лето обичните работи панталони со

Рака Мие Само.Совети : Димензии се помали од просекот, ние ви препорачуваме да се купи поголем големина.У

100% Полиестер.Еластична затворање.HIGHT КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : Полиестер.На "лизгање" материјал не се огранич

90"Length : 72cm / 28.56"Sleeve : 64cm / 25.95"Sleeve : 65cm / 25.11"Length : 71cm / 27.94"Shoulder : 46cm / 18.20"Size : XLBust : 104cm / 40.80"Shoulder : 42cm / 16 ☆❀т кошули з

карго работа шорцеви за мажи, тактички шорцеви, Мажи Отворен Повик Еластичен Појас Лесен водоотпорен Бр

68% Најлон / 32% Elastane.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Xпропустливи користи технологија како ви

75% Rayon, 20% Најлон, 5% Spandex.Кука и Око затворање.Машина За Миење.СУПЕР се ВОДАТ : Овие цврсти бермуди шорцеви с

Drawstring затворање 【МУЛТИЏЕБОВИ】Овие пешачење шорцеви имаат 5 Џебови во вкупно, вклучувајќи 2 предни џебо

Spandex,Најлон.Произведено во САД или Увезуваат.Копче затворање.Машина За Миење.Материјал : 97% најлон, 3% spandex

93% Полиестер, 7% Spandex.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Ткаенина има мало истегнување, редовно се вкло

Please wait...