0
clear
  • GAEYAELE W2R-3P 110V Din Rail Монтажа на Автоматски Пренос Вклучите Три Фаза ATS 63A Моќ Трансфер Прекинувач (W2R 3P 63A 110V)
  • -20%
  • -20%
GAEYAELE W2R-3P 110V Din Rail Монтажа на Автоматски Пренос Вклучите Три Фаза ATS 63A Моќ Трансфер Прекинувач (W2R 3P 63A 110V)

GAEYAELE W2R-3P 110V Din Rail Монтажа на Автоматски Пренос Вклучите Три Фаза ATS 63A Моќ Трансфер Прекинувач (W2R

DEN 1864.80

Достапност
Достапно за нарачка

Кога нормалните моќ е абнормален, на резервни моќ работи одеднаш, затоа што обезбедува continuirty, сигурноста и безбедноста на напојување.Ако AC напојување преку DC инвертер се користи, на напонот заштитник треба да биде поврзан.Прекинувачот е главно се користи за тестирање дали е нормално или резервни моќ е нормално или не.Широко се користи Во различни прилики, каде континуирано електричната енергија ls не е дозволено, тоа може да се управува и electrically и рачно.ATSE составува со барањата на Ниска-напон, Исклучете Опрема и Контрола на Опрема наведена од страна GB/T14048.Кога нормалните моќ е абнормален, на резервни моќ работи одеднаш, затоа што обезбедува continuirty, сигурноста и безбедноста на напојување.W2 R серија автоматско префрлување прекинувач е погодна за итни напојување систем со 50 или 60 Hz alternatting тековната оценет 110 V 63 A.прекинувачот е главно се користи за тестирање дали е нормално или резервни моќ е нормално или не.W2 R серија двојна моќ автоматско префрлување прекинувач е ново развиен микро домаќинство моќ трансфер прекинувач.Производот е специјално дизајниран за домаќинство орбита-видот на инсталацијата и специјално користи во PZ30 енергија дистрибуција кутија.Производот е специјално дизајниран за домаќинство орбита-видот на инсталацијата и специјално користи во PZ30 енергија дистрибуција кутија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа кошула е мека & кул да се носат како што е фино плетени со лесна текстура ткаенина.Прирачник Мерења

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаениниисинтетички.Увезени.Гумен ѓо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во СА

*Предупредување : Точно на големина : ве Молиме следете ги големина примери подолу*(EX : Големина "Големи п

8.5" широк од 9" високи 2 книги.На BDT беше замислен да биде флексибилен за вашиот книговодството потреби.Тоа

Нашите Хавајски кошули се направени од ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА и многу РАЗУМНИ ЦЕНИ премногу во спо

Drawstring затворање.Машина За Миење 【Премиум Водат Мека Ткаенина】Бермудски Панталони се изработени од Polym

Платно Ѕид Уметност и Платно слики се модерен начин да заличи на ѕидовите од вашиот дом, и да се релаксир

Unscrew преносни шише потопол и отстрани затоплување капа дР Браун, Philips Avent и Evenflo бебе шишиња.Едноставно ис

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Ова е вграден DSP звучна картичка ефекти комплет, вклучувајќи специјални ефекти, глас конверзија, на тере

Димензии : Кафе Маса : 20.5" H x 47" L x 19.5" W Двојка : 37" H x 48" L x 24" В Направени со солидна acacia дрво, совршен за употр

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа машка спортска маица е flatlock seamlines и без ознака

СУРОВИНИ SUPERFOOD СНЕК Тоа е совршен за на пат snacking.Исто така, можете да го додадете во вашите житарки, сала

ТЕШКИ Цврст челик,парична казна црна прав обложени површина,антикорозија обезбедува години на убавина

Трајни Јасно Пластика Коверти : Убав квалитет.Ги користите за да се подредат и да се заштити вашите доку

На засилен јака им помага да се задржи својата форма за продолжена употреба.Копче затворање.Собори сува

Врвен квалитет на snap приклучокот.Едноставно прилепува во потрошувачка цевка за безбедна одговара.Напр

534 во / 8586 cm Половината = 3234 во / 8186 cm Голем : Вратот = 1616.Копче затворање.Предниот џеб е голема, така што можа

【Спецификација】 Номинална фрекфенција : 50 Hz / 60 Hz Изолација напон : 690 V, 50 Hz Електрични ниво : PC ниво Број

КАТАНЕЦ ПРИМЕНА : За внатрешна и надворешна употреба; Катанец е најдобар се користи за ранци, чанти, се с

✦RIAH МОДА✦ Ние нудиме висок квалитет, стилски мода накит & додатоци на многу прифатлива цена.Дизајниран

????【Издржлив Материјал】Рачни мијалник sprayer комплет направени од издржлив висок квалитет, од нерѓосува

???? ✨СОВРШЕН EXERCISER : Направен со супер мек силикон и селектирани за обезбедување на квалитет за да се обе

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Се повлече На затворање.

Please wait...