0
clear
  • Елката Складирање Торба | Вклопува До 9 Ft | MaidMAX Елка Складирање Кутија 59 x 24 x 24 | Тешки-Должност 600D Оксфорд Пвц Материјал | Дрво Контејнер за Складирање со 4 Тока Ремени
  • -20%
  • -20%
Елката Складирање Торба | Вклопува До 9 Ft | MaidMAX Елка Складирање Кутија 59 x 24 x 24 | Тешки-Должност 600D Оксфорд Пвц Материјал | Дрво Контејнер за Складирање со 4 Тока Ремени

Елката Складирање Торба | Вклопува До 9 Ft | MaidMAX Елка Складирање Кутија 59 x 24 x 24 | Тешки-Должност 600D

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

【????ЕФЕКТИВНА ЗАШТИТА????】Елката складирање торба е направен на силна, водоотпорен, и солза-доказ 600 D оксфорд материјал кој може да се заштити вашиот дрво од штети, прашина кога складирање во текот на пролетта и летото.Тоа може ефикасно да се заштити дрво па се до следниот празник. 【????ПРЕГОЛЕМИ ТОРБА????】ДИМЕНЗИИ е 59 x 24 x 24 инчи.Елката складирање кутија одговара за 6.5/7.5/8 фт, дури и 9 ft вештачка елка.Тоа доаѓа со 4-екстра тока ремени да се поврзе на гранки кои многу полесно да се стави на дрво во торба. 【????ЛЕСНО да се ДВИЖИТЕ & НОСАТ????】Празник торба е усвоен со еден пар на Надградба засилен рачки, која може да го спречи торба од кинење или се справува кршеше кога се движат насекаде. 【????ЛЕСНО да ПРИСТАПИТЕ????】Елката складирање бин карактеристики двојна патент кој ви овозможува целосно отворен торба за широк напор дрво сместување и извади.Дрвото Торба овозможува голем простор за Божиќ дрво и украси за елка. 【????ТЕШКИ СКЛАДИРАЊЕ КЕСИ????】Чување на сад торба е издржлив и еднократно.Тоа, исто така, препорачува торба како ефтин начин за чување на многу работи, како облека, перници, јоргани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лекување за деца на возраст од 6 и нагоре.Воведување на младиот и надежен дивиот свет експерти во светот

Димензии : Кафе Маса : 20.5" H x 47" L x 19.5" W Двојка : 37" H x 48" L x 24" В Направени со солидна acacia дрво, совршен за употр

Американскиот Музички постер е висока дебелина на хартија.Тоа е housewarming подарок за вашите пријатели на м

✦RIAH МОДА✦ Ние нудиме висок квалитет, стилски мода накит & додатоци на многу прифатлива цена.Дизајниран

Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron rodier за жените џемпери за мажи комплетна поштенски тешка тежина ка

На засилен јака им помага да се задржи својата форма за продолжена употреба.Копче затворање.Собори сува

Unscrew преносни шише потопол и отстрани затоплување капа дР Браун, Philips Avent и Evenflo бебе шишиња.Едноставно ис

За музика пуштена од мобилен телефон може да синхронизирате го светлото за да победи на секоја песна.Бо

За брзо почвата ослободување на чинии, садови и flatware.Тешкидолжност формула која што работи брзо.Филмбес

СУРОВИНИ SUPERFOOD СНЕК Тоа е совршен за на пат snacking.Исто така, можете да го додадете во вашите житарки, сала

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во СА

Одлична играчка за деца 9 месеци и горе, оваа играчка е полн со различни активности за вашето дете да се н

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаениниисинтетички.Увезени.Гумен ѓо

КАТАНЕЦ ПРИМЕНА : За внатрешна и надворешна употреба; Катанец е најдобар се користи за ранци, чанти, се с

???? ✨СОВРШЕН EXERCISER : Направен со супер мек силикон и селектирани за обезбедување на квалитет за да се обе

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

★ MANDALA КАТ ПЕРНИЦА ПОКРИЕ МАТЕРИЈАЛ : Нашата Mandala Перница Поклопецот се направени од ефикасна комбинаци

8.5" широк од 9" високи 2 книги.На BDT беше замислен да биде флексибилен за вашиот книговодството потреби.Тоа

Please wait...