0
clear
  • Жените UPF 50+ Заштита од Сонце УВ Кошули - Долг Ракав Отворено Пешачење Риболов Пливаат SPF Осип Guard Т-Маица со Thumbhole
  • -20%
  • -20%
Жените UPF 50+ Заштита од Сонце УВ Кошули - Долг Ракав Отворено Пешачење Риболов Пливаат SPF Осип Guard Т-Маица со Thumbhole

Жените UPF 50+ Заштита од Сонце УВ Кошули - Долг Ракав Отворено Пешачење Риболов Пливаат SPF Осип Guard Т-Маица

DEN 359.28

Достапност
Достапно за нарачка

Raglan ракави, без ознака, јака и flatlock шевовите крои се обезбеди целосен опсег на движење, се минимизираат триење и нуди голема удобност.Удобен Ткаенини : Лесни, брзи сува и дише ткаенина фитили влага далеку од вашата кожа,а имајќи можете пријатно и свежо во текот на целиот ден.На ткаенина оценка UPF 50+ може да го блокира поголемиот дел штетните UVA/UVB зраци, обезбедува одлична заштита од сонце.Технички Ткаенини : UPF50+ заштита од сонце брзо сува ткаенина фитили влага далеку од вашата кожа, да биде лесен, дише и брзо сушење.Брз-сува и дише ткаенина направи секогаш да се чувствувате кул и удобно.Палец дупки Дизајн : Thumbholes задржи ракави во место и даде дополнителна покриеност за заштита од сонце.ANSWER : ___________________________ NOTE : ТЕНОК СТИЛ, АКО САКАТЕ ЛАБАВА ОДГОВАРА, ВЕ МОЛИМЕ ЦЕЛ ГОЛЕМИНА НАГОРЕ.Долг ракав pullover кошули се обезбеди максимална заштита од сонце од штетните ултравиолетови зраци.100% Полиестер.Заштита од сонце : ткаенина оценка UPF 50+ заштитува вашата кожа од штетните UVA/UVB зраци, одржување сте кул додека на отворено во директна сончева светлина.Flatlock Шевовите : Flatlock seamlines и tag-помалку јака дизајн намали chafing и зголемување на комфорот.Рефлексивни елементи на врати s заштита од сонце SPF долги ракави кошули е дизајниран за отворено ентузијасти.Повод : Ksmien долг ракав ув кошули одлична за риболов, трчање, пливање, крајбрежје,едрење, голф, велосипедизам, маратон, пешачење, кампување, градинарството и различни активности на отворено.Одлична е за трчање, пешачење, риболов, голф, велосипедизам, пливање, кампување, градинарството и сите видови на активности на отворено.Заштита од сонце : ткаенина оценка UPF 50+ заштитува вашата кожа од штетните UVA/UVB зраци, одржување сте кул додека на отворено во директна сончева светлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се повлече На затворање.Повик Памук Кратко Sleeve Копчето Надолу Хавајски Кошула Одговара Мода Долг Ракав

60% Полиестер, 35% Rayon, 5% Spandex.Нашата продавница започна со ист стил, но вграден градник , ве молиме да пребар

74" Ракав Должина : 67cm / 25.13" Големина : L НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116cm / 39.shaket женска облека жен

Тоа ќе додадете многу повеќе ладење како воздухклима уред, и за неколку секунди вашето куче ќе добиете л

Памук супстанција : печатени кученце куче кошули должам нивната мекост и удобност да памучен материјал,

❤【Материјал】 : мека и дише куче кошула е висока еластичност и доста добро направено, тоа е кожатаприја

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Rayon, 5% Spandex.Се повлече На затворање.М

Ткаенини : 90% Полиестер 10% Spandex; UPF 50+ помага да го блокира 98% од штетните ултравиолетови зраци.патент затво

Не железо!НИСКА собори суво!.Машина За Миење 87% Полиестер,13% Spandex.Руно Наредени.Машина Перат.Двоен слој з

92% Полиестер / 8% e PTFE.Направен во САД.Еластична затворање.Ергономски одговара и извонреден ефект на суше

Куче во Плакарот, Кокос Дрвото Зелена Куче Резервоарот, S Црвено.Кристал куче тмаица за големи и мали ку

Технички Ткаенини : UPF50+ заштита од сонце брзо сува ткаенина фитили влага далеку од вашата кожа, да биде л

Не железо!НИСКА собори суво!.Машина За Миење 87% Полиестер,13% Spandex.Руно Наредени.Машина Перат.Двоен слој з

Памук / Полиестер.YODA РЕЗЕРВОАРОТ ЗА КУЧИЊА Вашето куче ќе биде подготвен за игра времето во оваа војна н

Куче во Плакарот, Кокос Дрвото Розова Куче Резервоарот, S Кели Зелена.Кристал куче тмаица за големи и ма

Во зима, треба да го додадете топол капут за да одговара.Исто така, еден убав реквизит за мачка фотографи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Патент closure.UA Тех

Се повлече На затворање.Кратко Sleeve Пливаат Водови Печатени Брз Сува Пливаат Шорцеви со Мрежа.♡♡Секојд

95% Rayon, 5% Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер мека ткаенина, удобно и потабсорбента.Симпати

"Работи одлично!Светлината ткаенина тежина во комбинација со самогенерирачкиот правец на држи ме кул к

Please wait...