0
clear
  • Hitachi DH18DSLP4 18-Volt Литиум-Јонска СДС Плус Ротари Чекан (Алатка Само, Без Батерија)
  • -20%
  • -20%
Hitachi DH18DSLP4 18-Volt Литиум-Јонска СДС Плус Ротари Чекан (Алатка Само, Без Батерија)

Hitachi DH18DSLP4 18-Volt Литиум-Јонска СДС Плус Ротари Чекан (Алатка Само, Без Батерија)

DEN 4296.00

Достапност
Достапно за нарачка

Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Истата голема tools, со само ново име.Две-Чекор брзина switch - за Моќ Режим за брз и ефикасен дупчење во поголем дијаметар, и се Спаси Режимот за да ја зачува енергијата на батеријата и да спречите виткање на мал дијаметар битови.Неактивен штрајк restrictor го спречува не-оптоварување ковале, проширување алатка живот.Светла, база монтирани ДОВЕДЕ до осветлуваат dimly осветлена workspaces.Брз малку вметнете за брза промена на додатоци.Надворешно достапни јаглерод четки за брзо и лесно одржување.Се препорачува батерија - 330139, се Препорачува полначот - UC18 YKSL.На DH18 DSLP4 СДС-Плус Ротари Чекан е дизајниран за оптимални перформанси при дупчење дупки за монтажа на бетонски подлога.На DH18 DSLP4 тежи помалку од повеќето конкурентни модели, што го прави совршен за надземни дупчење.Со помош на електро-пневматски механизам за да се произведе 1 ft-lb на влијанието на енергија, DH18 DSLP4 може да се вежба до 105 дупки на едно полнење (1/4" x 1-1/4").Фабрички поставени се лизга спојки штити корисникот и брзини во случај на граница малку, додека во мирување штрајк restrictor го спречува не-оптоварување ковале, елиминирање на непотребните носат на составни делови.На DH18 DSLP4 вклучува една страна се справи и длабочина колосек.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На засилен јака им помага да се задржи својата форма за продолжена употреба.Копче затворање.Собори сува

Drawstring затворање.Машина За Миење 【Премиум Водат Мека Ткаенина】Бермудски Панталони се изработени од Polym

Biodegradable.Без хлор.Не фосфат.Еден 48 смета пакет од моќ пакети машина за миење садови детергент.Септички бе

Одлична играчка за деца 9 месеци и горе, оваа играчка е полн со различни активности за вашето дете да се н

Trixie 2ката natura зајакот повлекување дрвена конструкција и извалкан борови водоотпорна завршница ќе издрж

✦RIAH МОДА✦ Ние нудиме висок квалитет, стилски мода накит & додатоци на многу прифатлива цена.Дизајниран

【????ЕФЕКТИВНА ЗАШТИТА????】Елката складирање торба е направен на силна, водоотпорен, и солзадоказ 600 D окс

*Предупредување : Точно на големина : ве Молиме следете ги големина примери подолу*(EX : Големина "Големи п

100% Памук 1 Покрие Само, Вметнете Не Се Вклучени.Големина : 32 во (80 cm) дијаметар.Направени Во Индија.Материј

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во СА

За брзо почвата ослободување на чинии, садови и flatware.Тешкидолжност формула која што работи брзо.Филмбес

Го заменува OEM : Ariens 07501900 MTD 7310108 ТројаBilt 1719268, 7310108 Одговара на Модели : Ariens Повеќето контрола глави ТројаBil

Кога нормалните моќ е абнормален, на резервни моќ работи одеднаш, затоа што обезбедува continuirty, сигурност

Чекај, што?Дали некогаш сте се направени одблизу на хемикалии кои се користат во вашиот стандарден јаде

8.5" широк од 9" високи 2 книги.На BDT беше замислен да биде флексибилен за вашиот книговодството потреби.Тоа

Please wait...