0
clear
  • THLAI Жените Плус Големина 2 Парче Облека Сјајот Sequins Sweatshirt и Панталони Поставен Метален Сјајна Clubwear со Маска S-5XL
  • -20%
  • -20%
THLAI Жените Плус Големина 2 Парче Облека Сјајот Sequins Sweatshirt и Панталони Поставен Метален Сјајна Clubwear со Маска S-5XL

THLAI Жените Плус Големина 2 Парче Облека Сјајот Sequins Sweatshirt и Панталони Поставен Метален Сјајна Clubwear

DEN 1127.76

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : 2 парче clubwear за жени, плус големина, сјајот sequins, металик сјајна, bling bling, светкавиот, долг ракав, околу врат, висока половината долги панталони со џебови, за појавување на маска, 3 парче облека.Маската нема да има заштитен ефект, тоа е само едно појавување на декорација.Ве молиме погледнете нашите големина на табелата (последната слика) пред да го купите.Плус големина sequin појавување сетови, пенливо солидна долго clubwear со појавување на маска.Карактеристики : 2 парче clubwear за жени, плус големина, сјајот sequins, металик сјајна, bling bling, светкавиот, долг ракав, околу врат, висока половината долги панталони со џебови, за појавување на маска, 3 парче облека.Внимание : Тоа е подобро да се мијат со рака посебно во ладна вода.Големина : Големина од S до 5 XL.Плус големина две парче облека со sequins ширум за удобен одговара, дише и удобен за носење, покажува заоблен тело добро.Рака Мие Само.Вклучувајќи и две класични бои на црно и бело.Ве молиме погледнете нашите големина на табелата (последната слика) пред да го купите.Маската нема да има заштитен ефект, тоа е само едно појавување на декорација.Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Плус големина две парче облека со sequins ширум за удобен одговара, дише и удобен за носење, покажува заоблен тело добро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

Spandex,Sequins.Рака Мие Само.Материјал:Еластичен polyeser & spandex.Плус големина две парче облека со sequins ширум за уд

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Материјал:Полиестер + Полиестер.2 Парче Облека е мека на допир,е

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 86% Најлон, 14% Lycra Spandex.Направен во САД.Се

Карактеристики : 2 парче clubwear за жени, плус големина, сјајот sequins, металик сјајна, bling bling, светкавиот, долг

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

97% Rayon, 3% Elastane.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Удобно, подвижен одговара преку колкот и бедрото.Н

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

Прилики : сјајот sequin ноќ clubwear погодна за секојдневно носење, танц, партија, кои датираат, саем, коктел, но

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Материјал:Полиестер + Полиестер.2 Парче Облека е мека на допир,е

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.

Please wait...