0
clear
  • OQQ Вежба Облека за Жени Тренингот 2 Парче Лесна Висока Половината Leggings со Спортски Градник Јога Сет
  • -20%
  • -20%
OQQ Вежба Облека за Жени Тренингот 2 Парче Лесна Висока Половината Leggings со Спортски Градник Јога Сет

OQQ Вежба Облека за Жени Тренингот 2 Парче Лесна Висока Половината Leggings со Спортски Градник Јога Сет

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Влага-wicking.Влага-wicking, дише, лесен, удобен, високо еластична.Дише & Мека Ткаенина.Имајте сува и не-леплива за време на вежбање.Својата одлична флексибилност во секоја насока ќе направи да се чувствувате удобно под секое движење,и побрзо загревање пред-вежба и поголема моќ излез за да се зголеми ефикасноста.Густата 4-начин еластичен материјал со rib бод во комбинација многу мек и удобен, gusseted crotch за поголема слобода на движење, не се види-преку, додворувања и клеча доказ!.Клеча доказ.КОМПРЕСИЈА на Тренингот Облека, flatlock шевовите и лесна за да се заштити од мускулите траума за време на обуката.Додворувања се Вклопуваат ќе направи да се чувствувате среќни и посигурни да се земе без оглед на ден ги носи.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Spandex,Sequins.Рака Мие Само.Материјал:Еластичен polyeser & spandex.Плус големина две парче облека со sequins ширум за уд

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

Прилики : сјајот sequin ноќ clubwear погодна за секојдневно носење, танц, партија, кои датираат, саем, коктел, но

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 86% Најлон, 14% Lycra Spandex.Направен во САД.Се

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Материјал:Полиестер + Полиестер.2 Парче Облека е мека на допир,е

Карактеристики : 2 парче clubwear за жени, плус големина, сјајот sequins, металик сјајна, bling bling, светкавиот, долг

97% Rayon, 3% Elastane.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Удобно, подвижен одговара преку колкот и бедрото.Н

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Материјал:Полиестер + Полиестер.2 Парче Облека е мека на допир,е

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

Карактеристики : 2 парче clubwear за жени, плус големина, сјајот sequins, металик сјајна, bling bling, светкавиот, долг

Please wait...