0
clear
  • TAOYOUJI Види Winder со Флексибилни Кадифен Перница, во Дрво Школка и Црна Кожа, Јапонски Мотор, 4 Ротација на Режимот на Поставување, Одговара Дама и Човекот Автоматски се
  • -20%
  • -20%
TAOYOUJI Види Winder со Флексибилни Кадифен Перница, во Дрво Школка и Црна Кожа, Јапонски Мотор, 4 Ротација на Режимот на Поставување, Одговара Дама и Човекот Автоматски се

TAOYOUJI Види Winder со Флексибилни Кадифен Перница, во Дрво Школка и Црна Кожа, Јапонски Мотор, 4 Ротација на

DEN 2133.12

Достапност
Достапно за нарачка

Кога сте само едно место да се види, и тие може да биде поставен во средината на плочата, како што е прикажано на сликата. 【1】Mode1 : OFF Mode2 : Ротирање на 2 минути насока на стрелките на часовникот.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Кога два рачни часовници се чуваат, тие може да бидат сместени со две рачни часовници.Печати на враќање превозот етикета.Mode5 : Rotate 5 минути насока на стрелките на часовникот.Се повторува.Кабинетот и rotors се изработени од не-магнетни материјали, кои се безбедни за часовници. 【2】Го види поддршка рамка усвојува нова мемориска памук дизајн, погоден за сите видови на големини на часовници, максималната поддршка за мажите види дијаметар на 60mm,.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.TAOYOUJI види winder е добро познат види winder производителот, ние производство секоја види winder со голема инспирација во дизајнот и врвен квалитет на материјали.TAOYOUJI Види Winder.Mode3 : Ротирање на 2 минути Контра-стрелките на часовникот.Rotate 5 минути Контра-стрелките на часовникот.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 【3】производот поддржува два напојување начини : сува батеријата и напојување.Ако ви се Бори да најде сигурен види winder бренд, со постои сомнеж дека е TAOYOUJI.Одмор за 6 минути.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Вратата со голем прозорец ќе се обезбеди прекрасен приказ на вашата колекција и да го заштити од прашина.Машината е опремена со адаптер, а исто така може да користите две C-тип суви батерии (батерии треба да биде купена од страна на себе си).Одмор за 6 минути.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. 【4】дизајнот на новиот производ е многу умен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

►МОДЕН ДИЗАЈН : MOZSLY види winder избрани кожа и јасно акрилик стакло им даде на овој делукс види winder кутија у

【Исклучителен Дизајн】 Домот природни ракадизајн, премиум квалитет дрвена школка со луксузни пијано л

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Издржливи се Види Winder : На Еден види

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

Направени од високо квалитетен материјал,издржлив,практични.Големина : Прибл.14x8.6x6.1cm / 5.51x3.39x2.40inch.За Часо

(Mode 4) 1000 TPD 10 врти секој 432 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува (Mode 4) 1000 TPD 10

ПРИМЕНА : круната winder може да се користи кога им се овозможи одредување на гарантираат за механички часо

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

LCD Контрола.Со овој Волта winder, вие сте во можност да изберете брзина (TPD) поставување на 650, 900, 1350, или 1800 revol

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Please wait...