0
clear
  • PH PandaHall 12 Пакет 1oz Airbrush Боја Шишиња, Тегли Садови Пластични Шишиња, Тегли Капак Адаптер Dual-Акција за Св Хранат Прибор за Сликање
  • -20%
  • -20%
PH PandaHall 12 Пакет 1oz Airbrush Боја Шишиња, Тегли Садови Пластични Шишиња, Тегли Капак Адаптер Dual-Акција за Св Хранат Прибор за Сликање

PH PandaHall 12 Пакет 1oz Airbrush Боја Шишиња, Тегли Садови Пластични Шишиња, Тегли Капак Адаптер Dual-Акција

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Airbrush Боја Тегли со Адаптер : Капацитет - 30ml/ 1ozeach шише, Шишето Висина : 8cm/ 3.1 инчи; тесно грло : 1.75 cm/ 0.68 инч во дијаметар.Поголем од шишиња на пазарот, повеќе погодна за модел сликарство. 30° Надолу Агол Адаптер Капак : конекцијата агол е во индустриски стандард 30° надолу агол од вертикална дека повеќето брендови на св, вшмукување, или на дното се хранат со двојна акција airbrushes употреба.Пакетот Вклучува : 12 пакет airbrush шишиња, што е доволно за вашата слика употреба.Одговара на сите популарни св хранат airbrushes.Може да се користи со многу видови на бои.Јасно Шише шише(без шише капаче) : 8cm/ 3.1 инчи висок; тесно грло : 1.75 cm/ 0.68 инч во дијаметар, капацитет : 30ml/ 1oz Количина : 12 пакет Топло Совети : Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти задоволство со производи и шопинг искуство.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми или потреби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Спрејови Светлината на Тешките Вискозност Боја Материјали!.Може да се користи со дебели или тенки Боја

Висок atomization и ниска млазници, подобро atomization ефект, заштеда на боја и заштита на животната средина.54 оз (

TCP Глобален Бренд 11 Парче Чистење Комплет со 5 Парче Мини Чистење со Четка во Собата, 5 Парче Мини Чистење

На лесензачистење на боја мие далеку само со сапун и вода, правење на вашиот постизработка расчистување

1.Една Акција Да Предизвика Контрола 2.Голем резервоарот е лесно да се чисти, има повеќе бои за подолго пр

Корисна алатка за вас да го поставите вашиот негува airbrushes и брзо да ја промените вашата airbrushes, бои или др

5 оз ●Пакет Големина : 9.7 оз Пакет Листа : 1 * 10ft Најлон Плетенка Airbrush Црево 1 * Airbrush Брзо Ослободување Disconnect

Злите Бои е ултрависок перформанс, мултиповршина airbrush бојата погоден за било каква подлога од ткаенина

АктивирањетоПотребен воздухбоја контрола уред.Тоа им овозможува на корисниците да се утврди количеств

Paasche Шишиња : Овие airbrush собранието стаклени шишиња се за една акција и да дојде со метален капак.Airbrush Бој

Промена на бои е толку лесно како префрлување маркери.Компатибилен со Copic Класичен и Copic Скица маркери.К

ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН на рационализација На антиscalding парапет дизајн е повеќе confortable и побезбедно; машина

Висока прецизност спреј пиштол и добра atomization ефект, тој ќе ја зачува вашата слика материјал...

????【ДВОЈНО ДЕЈСТВО ПРЕДИЗВИКА】 Оваа воздух Airbrush во Собата може да се спаси суровини и полн со практично

【Здрав изградба】Најлон Плетенка Црево,Плетенка ѕид изградба противи kinking или извртување со одлична flex

Професионален Мајстор Airbrush Торта Декорирање Airbrushing на Системот со 3 Магистер Airbrushes најдобро продаванит

Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Спецификација : Материјал : Aluminum Optional Боја : Црвена;Black Input Н

Комплетен Сет.Неопходна Алатка за Airbrush.♦ КОМПЛЕТЕН СЕТ : На airbrush чистење комплет вклучува сè што ви треб

МИЛИ Airbrush : МИЛИ Двојно Дејство Внатрешни Микс Св Хранат Airbrush – Овој модел може да се постигне спреј мод

Meichoon Airbrush Перење Алатка, Airbrush Алатка 4 парчиња Airbrush Додатоци сет Карактеристики : ✔ Овој мултицел чистењ

Please wait...