0
clear
  • Контролен Кабел BULLWHIP за Гасни КОМПРЕСОРИ за ВОЗДУХ Помалку Од 8HP (30 Кабел)
  • -20%
  • -20%
Контролен Кабел BULLWHIP за Гасни КОМПРЕСОРИ за ВОЗДУХ Помалку Од 8HP (30 Кабел)

Контролен Кабел BULLWHIP за Гасни КОМПРЕСОРИ за ВОЗДУХ Помалку Од 8HP (30 Кабел)

DEN 477.60

Достапност
Достапно за нарачка

Кабел Контролен, Одговара на Мотори Помалку од 8 HP, 30" КАБЕЛ.Цилиндар има 1/8" Машки NPT нишка за да се поврзете на контролен порта на вашиот unloader пилот вентил.Кабелот крајот е Ш тип кој ќе се поврзете на гас рака на вашиот мотор.Цилиндри : Месинг Изградба, Кабловска / Камшик : Нерѓосувачки Челик Конструкција со Заштитен Штит.Viton O-Ring, Од Не ' Рѓосувачки Челик Пролет Материјал.Мин.Притисок 80 PSI, Max Оперативен Притисок 500 PSI, Повече Пролет Сила : 16.89 lbf, мозочен Удар Должина : 1.00 инч.Стил : 30" КАБЕЛ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дното Комплет може да се меша со користење на индикатор копчето за домување.Не постојат други интерфере

СОСЕМА НОВ КОНТРОЛЕН МЕХАНИЗАМ ЗА 6.5 HP И ПОД ГАС ПОГОНСКИТЕ МОТОРИ.КОНТРОЛЕН Е НАМЕНЕТА ДА СЕ КОРИСТИ ВО

За Ducati Скремблер 2019 На HZXHS Гас за Заклучување беше наменета да се користи со триење влошки.Триење влошки

Работат на гас, без да се притисне на контрола.Кратко и широк ергономија бран форма дизајн нема повеќе д

Одговара за 7 / 8" ( 22mm) бар dirt bike, компатибилен со поголемиот дел од 50cc, 90cc, 110cc 125cc & 140cc 4мозочен удар dirt bike, ми

Висок квалитет,долготрајни флексибилни кабли На 33 C тип се погодни за outboard inboard и стерн, вози мотори.Тие

Апликации : Погоден за повеќето мотоцикли, електрични автомобили и скутери.Главна Цел : Овој мотор гас к

Please wait...