0
clear
  • Без Вратоврска Shoelaces, UNIKOS Еластична Чевли Laces за Деца и Возрасни за Патики Маратон Работи Работни Чевли Пешачење Чизми
  • -20%
  • -20%
Без Вратоврска Shoelaces, UNIKOS Еластична Чевли Laces за Деца и Возрасни за Патики Маратон Работи Работни Чевли Пешачење Чизми

Без Вратоврска Shoelaces, UNIKOS Еластична Чевли Laces за Деца и Возрасни за Патики Маратон Работи Работни Чевли

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Обидете се да нога наоколу во чевли или застане и да се шетаат за да бидете сигурни дека тие се удобно, се повлече вишокот laces тесни со една рака и намалување на laces околу 3 инчи под заклучување на уреди за да се остави простор за понатамошно усогласување.UNIKOS не-вратоврска shoelaces одговара за патики, фудбал, кошарка, тенис, фудбал, бејзбол cleats, скејт чевли и converce, nike, addias чевли, и др.Со еластичен материјал обезбедува цврста но флексибилна поддршка и утеха да ги задржи нозете удобно во текот на денот.Секој пар содржи : 2x51" Еластична Shoelaces, 2 Заклучување уреди, и 2 cordclips REPLACE ВАШИОТ LACES:1.ГАРАНЦИЈА : Ние секогаш ќе се фокусира на вашето задоволство.Се ЛИЗГА И да ОДАТ НА : водење еластична laces обезбеди флексибилни еластичен и удобно се вклопуваат за да разговараат, snickers, и неформални обувки.Одлично за мажи & жени Тркачи за Водење на Triathlons или Маратони.Додадено компресија го намалува притисокот поени да се направи вашите нозе се чувствувате подобро во текот на денот, па може да се вашите најдобри перформанси.Обидете се еластична без вратоврска shoelaces со саканата напнатост и се лизга-на без нервози ден по ден! 1.5 пати еластичноста да се осигура вашата дневна удобно користење.Одличен за фудбал, мал фудбал, тенис, одбојка, велосипедизам, пешачење чевли и популарни Чевли брендови, Nike, Нова Рамнотежа, Разговараат, Комбиња & Јордан.Гума за џвакање Без Вратоврска Shoelaces за деца и возрасни се уникатни за класични laces.Tieless laces се одлична алтернатива за оние кои се уморни од врзување здодевни традиционалните чевли laces.ВКЛУЧУВА : Секој пакет содржи 1 пар на UNIKOS ЕЛАСТИЧНА SHOELACES.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Полиестер.Увезени.Важно : Вистинските бои може да варира во зависност од бојата на вашиот екран порад

Кадрава shoelaces сет : ќе добиете 12 парови на кадрава чевли laces достапен во класична бои, богати бои и доволн

Пакување : 2 Пар(4 Laces)Пешачење Shoelaces По Ред(кога ќе се стави количество "1", значи ќе добиете 2 пар на shoelaces);О

5 CM; Бои : Бои Секој Пакет вклучува 2 Пар на Laces(4 Laces) > Црно Бело Светло Сива Длабоко Сива Бои Секој Пакет вк

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Широк апликации : о

Благодарам многу.Ви благодариме за вашето разбирање.☃ Прирачник за мерење ве молиме овозможи 1 31cm Голе

Нема повеќе laces доаѓање врати назад за време на вашиот бегство, циклус или фитнес сесии.Објектот мора да

Боја : Црна | Големина : 9.жените висока врвот се лизга на патики глуждот booties патики жените одење чевли уд

Ќе биде изненадување тоа што буквално се 2 пара(4 индивидуални laces)што е доволно за 2 пара чевли кога цел "1

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Пакување : 2 Пар(4 Laces)тенис чевли laces 24 и

Еластична,Силикони.Висока Затегнувачка Цврстина Направен од висок квалитет на еластична и nontoxic силико

>Пакет содржи : 1 Парови (2 Парчиња)Како да се избира големина : >За повеќето точни чевли се вклопуваат, раз

Ние ќе се реши ефикасно за вас.Клучни зборови : плажа чевли за пешачење чевли мека чевли за дами чевли че

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Памук.ВИСОК КВАЛИТЕТ на восок заврши дава laces прекрасен сјај, сјај, сила и издржливост.На восок заврши

100% Полиестер 【Пакет Вклучуваат】 2 Пара Booyckiy Патики Shoelaces (4 Laces) 【Модерен】 Можете да изберете од 26 разли

летото сандали дише сандали мека сандали удобно сандали мека чевли удобни чевли платформа чевли криста

Одлична за сите патики висока врвот патики, спортски, тенис, кошарка, бејзбол, одбојка чевли, чизми и пов

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Висок Квалитет Круг Атлетик Laces,Голем

Вистински ткаенина бои може да биде малку поинаква од онлајн бои поради различни компјутерски екран и с

100% Полиестер.Материјал : изработени од полиестер, таписерии изработка и нема pilling.Големина : секој shoelace м

летото сандали дише сандали мека сандали удобно сандали мека чевли удобни чевли платформа чевли криста

Еластична.Увезени.Збогум Вратоврска.Ставање на чевли е толку лесно како носи чорапи.Не често свиткувањ

Полиестер / Еластична 100% .Направени во САД или Увезуваат.Еластичен еластичен материјал дизајниран да ос

Еластична,Полиестер.Изработен од Полиестер и Гума.Добро гума за џвакање, лесно да ги собере различни ви

Висок Квалитет Круг Атлетик Laces,Голема Shoelaces за Патики, Чизми и Чевли.Да се разменуваат на вашата момента

Please wait...