0
clear
  • Оригиналната Супер Лепак
  • -20%
  • -20%
Оригиналната Супер Лепак

Оригиналната Супер Лепак

DEN 190.80

Достапност
Достапно за нарачка

Обврзници Веднаш!.Прецизност Апликатори.Обврзници Дрво, Метал и Гума!.Супер Лепак веднаш обврзници метал, алуминиум, гума, најмногу пластика.керамика, кина, дрво, керамика, накит и многу повеќе.Оваа течност супер лепак обврзници метал, пластика и гума.Обидете се Супер лепак гел за обврзници на дрво, кожа или порцелан.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Обезбедува брз бонд, откако површини се стави заедно за неколку секунди тие ќе се спои.Премиум дебели ви

За различни апарати за домаќинство проекти.Развиена за долгорочната поправки во еден момент.Суши во 10?30

Супер Лепак.LeadFree / Ro HS 3 во Согласност / ПОСТИГНЕ Согласност Опис Гума засилен голема празнина пополнув

Мултифункционална, практична Loctite Лепак Смена ефикасно ги отстранува јак лепак и дамките од површини, о

За среќа, нашите смена прави оваа работа полесно!Само применуваат superglue смена и да ја работат пред расчи

Please wait...