0
clear
  • Aiihoo 8Pcs Новородено Бебе Облека Унисекс Момче Девојка Прибор за Облека Младата Layette Сет со Essentials
  • -20%
  • -20%
Aiihoo 8Pcs Новородено Бебе Облека Унисекс Момче Девојка Прибор за Облека Младата Layette Сет со Essentials

Aiihoo 8Pcs Новородено Бебе Облека Унисекс Момче Девојка Прибор за Облека Младата Layette Сет со Essentials

DEN 255.60

Достапност
Достапно за нарачка

8 Pcs Новороденче Девојки и Момчиња Облека Додатоци Кратко Бебе Облека Подароци во Собата.Направен од висок квалитет на памук и полиестер материјал, меки и удобни за носење.Сетовите вклучуваат Т-маица, панталони, лигавче, шапка, jumpsuit, вест, кратко, 1 пар чорапи.Идеален подарок за вашите пријатели кои имаат само добредојдовте нивниот нов член, една големина одговара на повеќето.Погоден за новороденче е секојдневно носење, photoshoot, сите годишни времиња носат, мода носат, итн.Сет Вклучуваат : 1 Pc Т-Маица, 1 Pc Панталони, 1 Pc Лигавче, 1 Pc Шапка, 1 Pc Jumpsuit, 1 Pc Вест, 1 Pc Кратко, 1 Пар Чорапи Состојба : Нова без ознака Материјал : Памук, Полиестер -Ознака Не.-|-Препорачана Големина-|-Блузи Должина-|-Панталони Должина-|Блузи Биста|-Панталони Половината-|-Romper Должина-|-Romper Биста-|-Вест Должина-|Вест Биста - Една Големина-|0-6 Months|-11.0/28cm-|11.8/30cm-|-18.9/48cm-|-20.5/52cm-|15.4/39cm|-22.0/56cm-|9.4/24cm-|-18.9/48cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

60% Памук, 37% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење 4начин се водат обезбедува с

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Машина За Миење...

60% Памук, 37% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење 4начин се водат обезбедува со

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Предвремени затворање 4начин се водат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 60% Памук, 37% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.С

60% Памук, 40% Полиестер.Машина За Миење.Дизни Принцезата Новороденче и Доенче симпатична и забава 4 парче l

На Onesies bodysuit може да се носи сите на свој, кога времето или температурата е особено топло.Гербер разбира

60% Памук, 37% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење 4начин се водат обезбедува со

60% Памук, 40% Полиестер.Машина За Миење.Бебе девојки 2 парче creeper панталони сет со headband.Одличен екран печат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 60% Памук, 37% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.П

ЛЕСНО НЕГА : Машина за миење со ладна вода со слични бои.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Добиете вашето бебе момче одли

Машина За Миење.Совршен За Бебе Регистар, Бебе Туш Или Бебето Добредојдовте На Партијата.Совршен За Спи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 60% Памук, 37% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.С

60% Памук, 37% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење 4начин се водат обезбедува со

Бебето девојка панталони функција нежна еластична корселе така што панталони може да биде симната и го

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Предвремени затвора

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Памук, 5% Spandex.ОНА што ДЕЦАТА САКААТ :

Please wait...