0
clear
  • Калвин Klein Девојки Бермуди Шорцеви
  • -20%
  • -20%
Калвин Klein Девојки Бермуди Шорцеви

Калвин Klein Девојки Бермуди Шорцеви

DEN 306.96

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 76% Памук, 23% Полиестер, 1% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.КАРАКТЕРИСТИКИ на Оваа девојки 5 џеб тексас кратки карактеристики слаби fitt, супер меки водат тексас платно, со рол-up cut-off полите & lurex задниот џеб везови.РАБОТИ ДОБРО СО Оваа девојка е краток е совршен за секојдневно.Го спарите со tees, тенкови, руно hoody, тексас јакна, патики или сандали за луксузен изглед.Совршен за повик носат, кул дена или lounging наоколу.УДОБНО се ВКЛОПУВААТ Ние се користи високо квалитетни и меки материјали.Тоа не само што изгледа фантастично, исто така, се чувствува одлично.Одам да го состави таа ќе сакаат да носат повторно и повторно.АВТЕНТИЧНОСТА на Нашите производи се 100% Автентични.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК Оваа ставка го прави одличен подарок за секоја девојка.Модерен облека за деца, сите родени од една единствена точка на гледање.Чиста, игрива и поп.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големината Марка На чевли Е Азија Големина на Број.платформа за жените женска лак за поддршка на мемори

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 76% Памук, 23% Полиестер, 1% Spandex.Увезени.П

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.жените влечки широк ширина со меморис

ткаениниисинтетички.Гумен ѓон.Пета мерки околу 0.25 инчи".Патуваат низ светот во smart стил и удобност носењ

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

жените кожни мокасини секојдневен круг пети лизгана moccasins мека комфор на возење одење станови чевли опт

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Супер лесни и флексибилни само како ч

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Дизајн во САД.Монтажа : Канд

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

✲✲Q&А П:јас обично се носат големина Медиум и јас сум малку се грижите за szie, која големина, треба цел?На

Микрофибер.вештачки единствена.Paints : Медиум (Б), Широки (D).Поместена Footbed.Скроени и Трендовски.Декоративн

ОДГОВАРА ДИЗАЈН : Високи потпетици за малку девојки дизајниран според нога облик на Американски девојк

☄【ЗА НАС】oiangi има модерни сандали , влечки, висока пета патики, здолништа, бански костуми perfect, јакни, ко

Please wait...