0
clear
  • 2717-21HD Brushless Cordless СДС-max Ротари Чекан за Полнење
  • -20%
  • -20%
2717-21HD Brushless Cordless СДС-max Ротари Чекан за Полнење

2717-21HD Brushless Cordless СДС-max Ротари Чекан за Полнење

DEN 9240.00

Достапност
Достапно за нарачка

На M18 гориво 1-9/16" СДС max ротари чекан е прв на светот 18 V СДС max cordless solution.By користење на заштитен M18 и гориво технологии.Powerstate Brushless мотор испорачува 5 flubs на влијанието на енергија за повеќе тешки, тешки-должност апликации.На M18 гориво 1-9/16" СДС max ротари чекан е прв на светот 18 V СДС max cordless solution.By користење на заштитен M18™ и гориво™ технологии, 1-9/16" СДС max ротари чекан е во можност да се вежба како брзо како corded СДС max ротациони чекани, испорача corded издржливост, и да се обезбеди во текот на 20 минути на континуирана chipping.Powerstate™ Brushless мотор испорачува 5 flubs на влијанието на енергија за повеќе тешки, тешки-должност апликации.Вклучувајќи сува coring и средни должност chipping во двете бетонски Блок и армиран бетон.Придвижуван од нови M18 Redlithium висока побарувачка 9.0 батеријата пакет кој ги доставува до 5x повеќе run-time, 35% повеќе енергија и ќе трае 60% поладна од стандардните Литиум-Јон батерии, на 1-9/16" СДС max ротари чекан испорачува повеќе од 20 минути на континуирана chipping.Тоа, исто така, вклучува redlink плус™ интелигенција, на повеќето напредни електронски систем на пазарот, за да се спречи оштетување на алатка и батерија од преоптоварување и прегревање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

12" Рустикален Стил Штала Врата се Справи за Лизгачки Врати, Штала Вратата се Повлече,Црна Повлече и Рамн

Ова е вграден DSP звучна картичка ефекти комплет, вклучувајќи специјални ефекти, глас конверзија, на тере

Оваа кошула е мека & кул да се носат како што е фино плетени со лесна текстура ткаенина.Прирачник Мерења

Нашите Хавајски кошули се направени од ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА и многу РАЗУМНИ ЦЕНИ премногу во спо

Трајни Јасно Пластика Коверти : Убав квалитет.Ги користите за да се подредат и да се заштити вашите доку

47 inch Package вклучува : 24 x Гума зима голф tees (6 групи, 4 парчиња по собата)Забелешка : Прирачник за мерење, ве мо

Лекување за деца на возраст од 6 и нагоре.Воведување на младиот и надежен дивиот свет експерти во светот

Кога нормалните моќ е абнормален, на резервни моќ работи одеднаш, затоа што обезбедува continuirty, сигурност

【????ЕФЕКТИВНА ЗАШТИТА????】Елката складирање торба е направен на силна, водоотпорен, и солзадоказ 600 D окс

Biodegradable.Без хлор.Не фосфат.Еден 48 смета пакет од моќ пакети машина за миење садови детергент.Септички бе

????【Издржлив Материјал】Рачни мијалник sprayer комплет направени од издржлив висок квалитет, од нерѓосува

8.5" широк од 9" високи 2 книги.На BDT беше замислен да биде флексибилен за вашиот книговодството потреби.Тоа

【Спецификација】 Номинална фрекфенција : 50 Hz / 60 Hz Изолација напон : 690 V, 50 Hz Електрични ниво : PC ниво Број

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

На засилен јака им помага да се задржи својата форма за продолжена употреба.Копче затворање.Собори сува

Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Истата голема tools, со само ново име.ДвеЧекор брзина switch за Моќ Режим з

*Предупредување : Точно на големина : ве Молиме следете ги големина примери подолу*(EX : Големина "Големи п

Unscrew преносни шише потопол и отстрани затоплување капа дР Браун, Philips Avent и Evenflo бебе шишиња.Едноставно ис

Please wait...