0
clear
  • Tickled Розова Жените Sequin Beret
  • -20%
  • -20%
Tickled Розова Жените Sequin Beret

Tickled Розова Жените Sequin Beret

DEN 472.80

Достапност
Достапно за нарачка

50% Акрил, 50% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Место Чисти Само.УБАВИ, КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - 50% Акрил, 50% Полиестер.Гламурозна sequins додадете стил на вашата облека, а оваа beret дефинитивно ќе го задржи вашата глава топли кога станува ладно надвор.КАДЕ ВИСОК КВАЛИТЕТ И ШИК се ИСПОЛНАТ - заслужуваат да останат топли, суви и удобно.Tickled Розова има горди традиција на користење на квалитет на материјали за да се осигураме дека нашите клиенти да добијат своите пари вреди.НАЈДЕТЕ ВАШИОТ ОМИЛЕН - Заедно со топлина и удобност, овие berets дојде во голем број на бои, па вие не мора да се жртвува стил да се победи на ладно.Земи вашиот фаворит и главата надвор, Подготвени за ништо на времето надвор носи.СОВЕТИ за НЕГА на лице Место чисти само.ПОВЕЌЕ ОД TICKLED РОЗОВА - Забава, модерен и достапни на жените додатоци кои ќе ми биде драго да го имаат.Кликнете Tickled Розова погоре, за да го погледнете целиот избор на прекрасни додатоци за сите сезони!.За Tickled Розова додатоци забава, модерен и прифатлива жените додатоци која остави насмевка на вашето лице.Нашата цел е да ви остават чувство, добро.Tickled розова!Нашиот бренд нуди голем избор на додатоци за сите годишни времиња - се тоа пријатна шамија за есен и зима, или забава реси лето poncho!Ние сме посветени да им обезбеди на додатоци кои имаат : прекрасни дизајни пристапни цени одличен квалитет трендовски бои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Ве молиме не го мие!Суво чистење само.рачно изработени од волна beret, прифати нарачана цел, ако ви треба пр

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

50% Акрил, 50% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Место Чисти Само.УБАВИ, КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ 50% А

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

многу уникатен стил, топли зимски украси , најдобар избор како подарок за вашата ќерка, другарка, девојк

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и нови години за жени и девојк

Печати на враќање превозот етикета.ве молиме да забележите тоа треба 36 дена за правење.Одете на Вашите Н

Да ве загрее кога тоа е добивање лути надвор или пролет и есен.Не кајгана.Забелешка : Според светлина и р

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чи

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

100% Волна.Еластична затворање.Пакет содржина : пакетот доаѓа со 12 парчиња вештачка волна berets, кои се дово

Please wait...