0
clear
  • Nike Women 's Дпи-ОДГОВАРА УВ 11 Бермудски Голф Шорцеви
  • -20%
  • -20%
Nike Women 's Дпи-ОДГОВАРА УВ 11 Бермудски Голф Шорцеви

Nike Women 's Дпи-ОДГОВАРА УВ 11 Бермудски Голф Шорцеви

DEN 764.40

Достапност
Достапно за нарачка

Се повлече На затворање.Дпи-ОДГОВАРА влага-wicking технологија.Најк Flex ткаенина се протега со вашето тело.Лесна изградба.Станот-пред половината за слабеење се вклопуваат.Редовно се вклопуваат.Благодарение на влага-wicking технологија и водат ткаенина, за овие луѓе е Најк шорцеви се победничка на избор за голф или викенд.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

35" Хип : 118cm / 46.39" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Половината : 68cm / 26.07" Хип : 133cm / 52.50" Хип : 128cm / 50.У

100% Полиестер.Еластична затворање.HIGHT КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : Полиестер.На "лизгање" материјал не се огранич

78" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72cm / 28.Совети : Димензии се помали од просекот,

7, Бедрото : 26.16 Половината : 40.2, Бедрото : Беа 25,5, Inseam : 9.7, Бедрото : 27.Мека ткаенина може да ве загрее, но фит

7, Бедрото : 27.Оваа супериорен еластичност може да ја заживеат различни слика видови.ГОЛЕМА УДОБЕН : Овој

Најлон Spandex со Полиестер Spandex лагер.На Хидро Краток има вграден, отскокнувањеслободен шише џебови за да

Еластична затворање ★ ДИЗАЈНИРАН од СТРАНА на CLIMBERS за максимална ефикасност : лесни, еластичен, дише, тр

Циклусот drawstring дизајн може да се осигура дека вие никогаш не ќе го оставам тоа во машина за миење.Тоа е с

Mesh.Drawstring затворање.Машина За Миење.Брз Сува Mesh Ткаенини Лесни Не кајгана.Ве молиме Двојно Проверете Ја Г

Најлон Spandex со Полиестер Spandex лагер.На Хидро Краток има вграден, отскокнувањеслободен шише џебови за да

Drawstring затворање 【МУЛТИЏЕБОВИ】Овие пешачење шорцеви имаат 5 Џебови во вкупно, вклучувајќи 2 предни џебо

100% Полиестер.Drawstring затворање.ДпиОДГОВАРА технологијата ви помага да останете суви, удобно и фокусирани

98"Size : XXXLBust : 112cm / 44.52"Shoulder : 48cm / 18.74"Sleeve : 67cm / 26.94"Shoulder : 46cm / 18.Машина За Миење ☆❀Качулка Sweatshirt Pullovers Маскиран

На комбинезони имаат многу џебови, лепенка џебови или копчето џебови, па дури и zippered џебови.Карго шорцев

Spandex,Најлон.Произведено во САД или Увезуваат.Копче затворање.Машина За Миење.Материјал : 97% најлон, 3% spandex

Види наскоро◕‿◕ Големина : 33 | Боја : 001# Беж Промоции може да варира во зависност од големината / боја.Ти

1Инчен еластична корселе со drawcord за прилагодливост.Inseam должини : Мал : 8", Медиум : 8.Outseam должини : Мал : 14.Пр

Drawstring затворање 【МУЛТИЏЕБОВИ】Овие пешачење шорцеви имаат 5 Џебови во вкупно, вклучувајќи 2 предни џебо

93% Полиестер, 7% Spandex.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Ткаенина има мало истегнување, редовно се вкло

Се повлече На затворање.54"Length : 69cm / 27.80"Shoulder : 42cm / 16.11"Length : 71cm / 27.Машина За Миење.Сезона : Сите Seasons Gender : Men Occa

карго работа шорцеви за мажи, тактички шорцеви, Мажи Отворен Повик Еластичен Појас Лесен водоотпорен Бр

90% Полиестер, 10% Elastane.Еластична затворање.Влага Wicking .Дише Перфорирана Подлога е добро за проток на возду

Please wait...