0
clear
  • Прецизното Храна Протеини Puffs, Ниски Хидрати Сирење Пица Puffs, Високо Протеинска Криза, Кето Пријателски Ужинка, Вкусен Протеини Чип, 14g Протеини По Порција, 2g Јаглено
  • -20%
  • -20%
Прецизното Храна Протеини Puffs, Ниски Хидрати Сирење Пица Puffs, Високо Протеинска Криза, Кето Пријателски Ужинка, Вкусен Протеини Чип, 14g Протеини По Порција, 2g Јаглено

Прецизното Храна Протеини Puffs, Ниски Хидрати Сирење Пица Puffs, Високо Протеинска Криза, Кето Пријателски Ужинка,

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

ГОЛЕМА МАКРОА ДА се ЗАДРЖИ ВИ се СЛУЧУВА – Со 14g протеини, 2g јагленохидратите, и само 90 калории, ние дизајниран овој вкусен оброк за да се задржи ви се случува во текот на денот.Висок протеини и ниско јагленохидратите – ние може да се добие ketogenic висок пет?!.ГЛУТЕН-СЛОБОДНИ И АЛЕРГЕН-FRIENDLY – Дали сте по глутен слободни, кикирики слободни, дрвото орев слободни, соја слободни, bariatric, дијабетична, Weight Watchers, или јајце за слободни исхрана?Ти си безбедно да снек на нашиот протеин puffs.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Падна во кокосово масло и dusted со Хималаите Розова сол на зрно слободни издувам.Жито слободни, хранливи м

Please wait...