0
clear
  • Чевли Дезодорант,Активира Мирис Апсорбер за Чевли, Мирис Eliminator, Два за Спортски Чевли, Салата Кеси,Плакарот-150g-8 Пакети
  • -20%
  • -20%
Чевли Дезодорант,Активира Мирис Апсорбер за Чевли, Мирис Eliminator, Два за Спортски Чевли, Салата Кеси,Плакарот-150g-8 Пакети

Чевли Дезодорант,Активира Мирис Апсорбер за Чевли, Мирис Eliminator, Два за Спортски Чевли, Салата Кеси,Плакарот-150g-8

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите чевли дезодорант апсорбира и ја елиминира мирис во воздухот, отколку маскирање на мирис со мирис.Долга-трајни и издржливи, можете да уживате во свеж воздух и по само еден ден.Еднаш месечно, се стави на активира бамбус јаглен во сонцето за 2 часа да се направи активниот јаглен сјај со младешка виталност.Невкусна и не-токсични, чиста природна активниот јаглен.Нашиот мирис eliminator не содржи штетни хемиски состојки или хемиски мириси, и е безбедно за деца и возрасни.Погоден за спортски чевли, салата кеси, плакар, фиоки, гардероби и на други места.Воздухот се Два може да го апсорбира вишокот на вода за чистење на воздухот и да се спречи формирањето на чуден мирис во воздухот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ】Јаглен кеси вредност пакет обезбедува 1.5 kg на активниот јаглен.Секоја торба да

Please wait...