0
clear
  • 12 Поставува Копчето Игли за Фармерки, Жан Копчиња Иглички Прилагодливи, Панталони Копчето Иглички Замена, Ceryvop Обновливи Метал Клипови Snap Капи, Нема да се Шие Инста?
  • -20%
  • -20%
12 Поставува Копчето Игли за Фармерки, Жан Копчиња Иглички Прилагодливи, Панталони Копчето Иглички Замена, Ceryvop Обновливи Метал Клипови Snap Капи, Нема да се Шие Инста?

12 Поставува Копчето Игли за Фармерки, Жан Копчиња Иглички Прилагодливи, Панталони Копчето Иглички Замена, Ceryvop

DEN 158.16

Достапност
Достапно за нарачка

【Надгради Висок Квалитет】Надгради замена фармерки копчето се направени од високо квалитетна метал, двострано позлата процес, здрав и durabled, не е лесно да се добие ерозија, тоа нема да се наведнуваат или да се загрози под прст притисок. 【Широк Апликации】12 PCS отстранлив копчиња за жан и навртки, шорцеви, ранци, капи, костуми, панталони, јакни, кошули, џемпери, појаси и др.без шиење, кога вашите панталони не fitjeans, копчиња направи лабава фармерки помали, инстант проширување или намалување на панталони половината големина. 【Лесен ЗА Употреба】Без шиење, едноставно се инсталира и да се отстрани само во секунди каков било напор, најпрво се повлече најмалиот круг парче подолу за да изгубат, а потоа да се продолжи да се повлече најмалиот круг парче да се оддели капи и на база, а потоа само да се стави на копчето иглички преку ткаенина, Инсталирајте база, направено, вие сте во можност да го замени копчиња на било облека секој ден. 【Картичка Дизајн】Копчиња единствена картичка дизајн, може да не падне кога заглавен, и тоа ќе биде како тесни како картичката за долго време.умен изградена-во пролет им овозможува на копчето за да имаат монтажни прецизност структура.Тоа е исто така одлична замена за исчезнати копчето. 【Најдобар избор на】Без шиење, алатка слободни, пренослив и обновливи, Со цел да одговара на копчиња правилно, секој жан копчиња сет содржи 1 капи и 1 база.површината дијаметар на големо копче е 17mm.Во вкупно 12pcs фармерки копчиња.Таа доаѓа во 6 варијанти предности на жан замена.Големина : 12 PCS.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1000x Шиење дрво Копчиња Материјали NK2366 Мешани Мачка.Оваа копчиња изработени од дрво, може да се користи з

* Исто така може да се користи на багаж торба, шатор, плови кораб и други отворено стоки Погоден за многу

Пакетот Вклучува : 50 парчиња Тип на Производ : Копчиња.Метал Тип : Цинк Легура.Копчето Тип : Комбинирано К

3 D печатење на екран : На копчиња се мали и компактни, како и за печатење во внатрешноста на кристално ста

кол 18mm,околу 0.71 во.направени од смола.Flatback мултиобоени копчиња за шиење.мали fastener за пружа две парчиња н

МАТЕРИЈАЛ : брусен злато фиока копчиња се направени од акрил и цинк легура која се издржливи и убави.Ови

Широк спектар на употреба : кристал копчиња се многу убави и издржливи, многу погодна за фиоки, кабинети,

Идеален за многу занает, карта во донесувањето одлуки и scrapbooking проекти.ќе добиете 100 PCS грб копчиња.купо

Проекција : 13 / 16 Инчен : Дијаметар : 21 / 8 Инчен X 11 / 16 Инчен; База : 1 / 2 Инч.Разноврсна колекција, на Serendipity па

МАТЕРИЈАЛ : 5 Pack кабинет копчиња Изработени од Високопрецизност и Квалитет на метал со убава во потрага

Пакетот Вклучува : 100 Метри Тип На Производ : Копчиња.Декорација : Rhinestones.Функција : ЕкоПријателски.Функц

*Лесен и Удобен : Копчето и unbutton со една рака, па дури и два прста, лесно и брзо!Нема повеќе да се бори и вре

Пакет Содржина : 20 x Печурки Мини Справи со Монтажа Завртки.Широко се користи во различни врати,кабинет,ф

На фиока knob има многу уникатен печати, рачно изработени, со две должини на завртки и навртки, едноставна

1000x Шиење дрво Копчиња Материјали NK2356 Мешани Стои Зајакот.Оваа копчиња изработени од дрво, може да се ко

Тие ги користат најпопуларните дизајни и се приклучи на повеќето модерни елементи.Вашето задоволство е

Пакување : 4 X фиока копчиња, 4 X долго завртки, 4 X кратки шрафови.Тоа исто така може да се користи за да ги к

1000x Шиење дрво Копчиња Материјали NK3012 Мешани Квадратни.Оваа копчиња изработени од дрво, може да се корис

Изберете вашиот омилен стил да декорирате вашиот кабинети, која може да ви донесе големи изненадувања.Ш

Материјал : копчињата се направени од високо квалитетна метал и пластика.Големина : големината на шиење

Сега е совршено време за брз почетен соба направи повеќе.Додадете хардвер и да се види на трансформациј

1000x Шиење дрво Копчиња Материјали NK3003 Мешани Големи Букви 1 Дупка.Оваа копчиња изработени од дрво, може д

ТопкатаСтил Knob.Вклучува Завртки.Најдобрите Квалитет Кабинет Хардвер "Без Прашања Праша" Гаранција.Од П

Цена по 290 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња ALZD9 Обоени Пчели за облека во големо дрво сврзувачки елем

Пакетот Вклучува : 50 парчиња Тип на Производ : Копчиња.Облик : ТРКАЛЕЗНА.Техника : Позлата.Копчето Тип : К

Пакетот вклучува 600700 парчиња на смола копчиња.Како нашите пакување е пондериран, постојат некои разлик

Please wait...