0
clear
  • Wolddress Женска Долг Ракав Осип Guard Кошула Заштита Од Сонце Костим За Капење Пливаат Блузи
  • -20%
  • -20%
Wolddress Женска Долг Ракав Осип Guard Кошула Заштита Од Сонце Костим За Капење Пливаат Блузи

Wolddress Женска Долг Ракав Осип Guard Кошула Заштита Од Сонце Костим За Капење Пливаат Блузи

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Патент затворање.П : што Е патент/лизгачот пластични или метални?.Тоа е полу-авто дека можам да го заклучите каде сакам, кога сурфање или велосипедизам.Костим за капење врвот направени со вграден градник, отстранлив поместена вметнете кој обезбедува добра поддршка и за покривање.Осип Guard Стил : САМО сурфање топ маица БЕЗ ДНОТО.Напредниот дизајн нуди безбедност за заштита за да можете да уживате во пливањето и спортови на вода, и деколте може да се прилагоди од страна на zip за неколку одговара или појавување.Машина или рака мие.Големина Референца : Мали(НИ 4-6), Средни(САД 8-10), Големи(НИ 12-14), X-Large(САД, 14-16), XX-Large(САД, 18-20), S за да XX-Large маскирани tankini бански кошула врвот за опции.О : за Нејзиниот квалитет метал zip.Бански Кошула Карактеристики : Full zip пред затворање, со длабоко худ дизајн, вграден градник, долги ракави, тенок одговара, тропски модели, цврсти бои, и висок квалитет на костим за капење ткаенина.Пакет Вклучуваат 1 x Женска Долг Ракав Rashguard Врвот.Карактеристики : .Fixable Целосна Патент Пред : Функционална Полу-Автоматска Fixable Патент може да се залепи на било која позиција на патент песна со поставување на zip се повлече.П : Дали ова пливаат кошула точно да големината?.Висок Квалитет на Ткаенини : На маскирани zip пред rashguard врвот е направен од 82% полиестер и 18% spandex, мека, брз-сува, дише, издржлив и лесен, обезбедува доволно еластичноста што го прави да се чувствуваат слободни и да нема притисок, ви помага да ги одржите свежи цело време.Sporty/Атлетик/Плажа Прилики : Женска комплетна поштенски костим за капење кошула со UPF 50+ е совршен за лето/зима, пливање, сурфање, нуркање, нуркањето, wakeboarding, застане гребло во интернат, велосипедизам, трчање, јога, спортови на вода, плажа партија, секојдневно носат или било какви други прилики, лесно да се спарите со било панталони, шорцеви, leggings или јога панталони за спортски секојдневен изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

80% Најлон, 20% Spandex 【Увезени, со најдобра услуга на клиентите】Ние ви препорачуваме сајт кои се однесуваат

Комбинација на Модата, Спортски, Секојдневен, Тенок и Класичен.82% Најлон, 18% Spandex.Осип Guard Стил : САМО сурфа

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Се повлече На затворање.UPF 50+ блокови 98% од UVA / UVB зраци.ТКАЕНИНИ : Аква Classic е технички домот,

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 92% Полиестер, 8% Elastane.Увезени.Не Затвор

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

87% Полиестер, 13% Spandex.Машина За Миење.Raglansleeve rashguard кој стои јака и логото на градите.Kanu Surf претставува наши

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

Please wait...