0
clear
  • Safavieh Патио Колекција Мартин Adirondack Acacia Дрво Клупата, Сива Пепел
  • -20%
  • -20%
Safavieh Патио Колекција Мартин Adirondack Acacia Дрво Клупата, Сива Пепел

Safavieh Патио Колекција Мартин Adirondack Acacia Дрво Клупата, Сива Пепел

DEN 1807.20

Достапност
Достапно за нарачка

Овој здрав клупата е идеален за секојдневен надворешен живот.Оваа табела се одликува со пепел-сива заврши.Оваа клупа е направена од acacia дрво.Совршен за секоја палуба или патио.Тежина Капацитет : 500 Фунти.Собранието е потребно, на оваа клупа мерки 70.1 Инчен широк од 23 Инчи длабоки од 34.1 Инчен високи.Боја : Сива Пепел Во центарот на вниманието во било отворено партија, бистри собата е совршен начин да се прошири отворена покана за пријателите и семејството да се соберат.Отворено акцент столици се третира да го издржат елементи, па можете да случајно вечераат надвор на топло попладне или ладно навечер слично.Веднаш се трансформира во вашата патио во уживање повлекување со отворено мебел во собата со времето отпорни перници.Отворен кочии дневна стол носи одморалиште стил удобност на патио, двор, или покрај базенот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОЌОБЛОЖЕНА ЧЕЛИЧНА КОНСТРУКЦИЈА : VINGLI отворено клупата е изградена со челична рамка и со времетоотпор

Оваа Клупа е совршен придружба на вашиот отворено Трпезариска Маса.Цврсти, трајни, и привлечни, ова е Па

Висок квалитет на полиетиленски термопластични слој 23 / 8" челични рамки поцинкуван од внатре и од надво

Нема дополнителни трошоци за поправки делови, работна сила и превозот се сите опфатени.висина : висинат

Треба само поврзете го на 4 дела со завртки со користење на клуч вклучени во пакетот.Сите временски усло

Please wait...