0
clear
  • Maruchan Ramen Вкус на Пилешко Глупак Супа Пакети - 12 Pack (3 мл)
  • -20%
  • -20%
Maruchan Ramen Вкус на Пилешко Глупак Супа Пакети - 12 Pack (3 мл)

Maruchan Ramen Вкус на Пилешко Глупак Супа Пакети - 12 Pack (3 мл)

DEN 360.00

Достапност
Достапно за нарачка

Топла храна во само неколку минути.Оваа богата, вкусен глупак супа ги задоволува најдлабоките на желби.Пилешко Вкус.Направен во U. S. A. 12 Pack (3 oz пакети).Идеален за погодност продавници, концесија стои и повеќе. (Еден).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ако сте се плаши од топлина можете да користите малку помалку од супата во прав пакет.Тоа ќе потрае рабо

Please wait...