0
clear
  • KOOLTAIL Куче Чорапи Против Лизга Шепа Заштитници 2 Пара - Контрола на тракцијата Не Пропадна Водоотпорен со Ремени за Тврдо Кат Отворено & Внатрешна Употреба за Средни
  • -20%
  • -20%
KOOLTAIL Куче Чорапи Против Лизга Шепа Заштитници 2 Пара - Контрола на тракцијата Не Пропадна Водоотпорен со Ремени за Тврдо Кат Отворено & Внатрешна Употреба за Средни

KOOLTAIL Куче Чорапи Против Лизга Шепа Заштитници 2 Пара - Контрола на тракцијата Не Пропадна Водоотпорен со Ремени

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина на Табелата - во Моментов имаме Мали и Средни 2 големини на располагање.Мала : Контрола ширина 1.4"; Должина : 4.3"; Шепа Ширина 1.7"; Медиум : Контрола ширина 1.6"; Должина : 5.5"; Шепа Ширина 2".Ве молиме мерка кучето е шепа големина внимателно пред да ги купите.Издржливи Материјали - Нашите чорапи се изработуваат од атмосфера ткаенина и квалитетот gumming материјал.Не грижете се за тоа повреда на вашето куче е на кожата, тоа ќе се обезбеди удобен и силно чувство.И овие чорапи има голема еластичност и не е лесно да се солза скршени.Против Пролизгување & Водоотпорен Дното - Нашите gumming единствена е дизајнирана за да им обезбеди лизга отпор и отпорност на вода, кој може да се заштити куче шепи ефикасно против тврдо и разни отворено земјата.Прилагодливи Рака - најчестиот проблем клиенти имаат за куче чорапи е дека тие падне лесно од куче нозе.Нашите секој sock опремени со прилагодливи на рака, кој се користи худ & јамка затворање и монтажни.Можете лесно може да се прилагоди за да остане чорапи во место.Удобно & Око-Фаќање - на површината на чорапи е дише освен за gumming област.По куче за да се носат за некое време, вашиот кожен пријател ќе се користи за да се чорапи и кој нема да влијае на движењето на куче.Имаме 4 бои во моментов, совршен за вашето куче е секојдневно носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...