0
clear
  • Бебе Радост Деца Маса и Столче Поставено, Висина Прилагодливи, Децата Учат Табела со Навалена Десктоп, се Повлече Пространа Складирање Фиока, Студент Пишување Биро
  • -20%
  • -20%
Бебе Радост Деца Маса и Столче Поставено, Висина Прилагодливи, Децата Учат Табела со Навалена Десктоп, се Повлече Пространа Складирање Фиока, Студент Пишување Биро

Бебе Радост Деца Маса и Столче Поставено, Висина Прилагодливи, Децата Учат Табела со Навалена Десктоп, се Повлече

DEN 338.40

Достапност
Достапно за нарачка

Вие само треба да се укине маса и стол според висината на деца и да ги поправат во повеќето соодветна позиција.Мулти Функција на Чување : На маса доаѓа со лизгачки од фиока, кој има голема класифицирани простор за складирање за канцелариски како на пример, четки, пигменти, изтривалка.Стол во Ергономски Дизајн : Ние се донесат подобри две страни backrests дека изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН и ПВЦ, која ужива голема удобно користење чувство.Класифицирани складирање дизајн им овозможува на децата да се развие добра навика за одржување на табелата, чист и уреден.Кревање Биро & Стол : со Оглед на брзо растење на деца, ние ја додадете висина прилагодливи дизајн на оваа студија во собата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нема дополнителни трошоци за поправки делови, работна сила и превозот се сите опфатени.висина : висинат

Висок квалитет на полиетиленски термопластични слој 23 / 8" челични рамки поцинкуван од внатре и од надво

Овој здрав клупата е идеален за секојдневен надворешен живот.Оваа табела се одликува со пепелсива завр

Оваа Клупа е совршен придружба на вашиот отворено Трпезариска Маса.Цврсти, трајни, и привлечни, ова е Па

Треба само поврзете го на 4 дела со завртки со користење на клуч вклучени во пакетот.Сите временски усло

МОЌОБЛОЖЕНА ЧЕЛИЧНА КОНСТРУКЦИЈА : VINGLI отворено клупата е изградена со челична рамка и со времетоотпор

Please wait...