0
clear
  • Мега Движење Лесно Удобност Супериорен 3 Позиција Тешки Голема Лифт Стол 500 lb Капацитет Кочии Дневна регулируема Облегалка - Бордо Црвена Ткаенина
  • -20%
  • -20%
Мега Движење Лесно Удобност Супериорен 3 Позиција Тешки Голема Лифт Стол 500 lb Капацитет Кочии Дневна регулируема Облегалка - Бордо Црвена Ткаенина

Мега Движење Лесно Удобност Супериорен 3 Позиција Тешки Голема Лифт Стол 500 lb Капацитет Кочии Дневна регулируема

DEN 7199.76

Достапност
Достапно за нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Мега Движење Големи Тешки Моќност Електрични Лифт и Recline 3 Позиција Лифт Стол регулируема Облегалка за поголеми корисници до 500 кг.Мебел одделение тврдо/иверица изградба.Контра-избалансиран регулируема облегалка механизам обезбедува непречено, тивко и лесно ракување.Кочии Подлога и Тешки полиестер поврзана ткаенина.Интегрирани итни батеријата копија во случај на електричната енергија.Големина : Стандард Земјата Curbside | Боја : Бордо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

330 LBS Капацитетстол основана врвот на цврста и инженерните дрво рамка, со заострените, плоштад нозе долу.

партијата се облекуваат жена булчински партија фустан без ракави партија кратко мини облекуваат за пар

Инспириран од италијански средината век дизајн.Highend стил без премиум цена.Симпатична, заоблен стол обли

И катедрата е опремена со не се лизга нога влошки за да се спречи подот од гребење.Производ штетите од не

План започнува на датумот на купувањето.Лесно тврди процес поднесе барање во секое време 24 / 7 преку моб

БРЗ ЧИСТЕЊЕ : Со проблемислободно месточистење, нашите без пролевање, дамкаотпорни, машински изработен

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Тапацир Материјал : Полиестер Смеса.Седиштето Изградба : Џеб Пролет.Седиште перница полна со пена и внат

✅Цврсто дрво лента со богати со природни детали и метална рамка направена од правобложени железо се со

Тапацир Материјал : Полиестер Смеса.Седиштето Изградба : Џеб Пролет.Седиште перница полна со пена и внат

План започнува на датумот на купувањето.Тапан сенка е 18 3 / 4" широк x 9" висока.Индустриски стил за метал но

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Мега Движење Големи Тешки Моќност Електрични Лифт и Recline 3 Позиција Лифт Стол регулируема Облегалка за п

Кој удобна перница и уникатен стил геометриски метална жица база, јадење чаир ќе додадете стил на секој

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Please wait...