0
clear
  • Едноставна Движат 3-Ниво Под Мијалникот Кабинет Организатор со Лизгачки Складирање Фиока, Десктоп Организаторот за Кујна Бања Канцеларија, Stackbale, Бронза
  • -20%
  • -20%
Едноставна Движат 3-Ниво Под Мијалникот Кабинет Организатор со Лизгачки Складирање Фиока, Десктоп Организаторот за Кујна Бања Канцеларија, Stackbale, Бронза

Едноставна Движат 3-Ниво Под Мијалникот Кабинет Организатор со Лизгачки Складирање Фиока, Десктоп Организаторот

DEN 863.28

Достапност
Достапно за нарачка

【Простор за Заштеда на Организаторот】Задржи материјали и essentials уредно чуваат и лесно се визуелизира и пристап складирање.Одлично за организирање на зголемување на дополнителен простор за складирање во вашата кујна Бања канцеларија. 【Пластовидно Дизајн】Вклучуваат ЕВА пена налепници и наредени цврсто без гребење на врвот површината.Магацинот до повеќе единици што ги зголемува просторот за складирање во исто стапало. 【Стабилност Изградба】Лесно да се соберат; Направени од здрав издржливи метална конструкција со бронза слој; МИЛЕНИЧЕ против пролизгување влошки, за да се спречи лизгање или гребење површини. 【Димензија】W10" x D16" x H13.5" ; Фиока Висина : Мал : 2.375" (3.15" на врвот), Големи : 4.375"(5.15" на дното на малата фиока); Фиока Ширина : 8".USPTO Патент.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лекување за деца на возраст од 6 и нагоре.Воведување на младиот и надежен дивиот свет експерти во светот

【????ЕФЕКТИВНА ЗАШТИТА????】Елката складирање торба е направен на силна, водоотпорен, и солзадоказ 600 D окс

КАТАНЕЦ ПРИМЕНА : За внатрешна и надворешна употреба; Катанец е најдобар се користи за ранци, чанти, се с

Ова е вграден DSP звучна картичка ефекти комплет, вклучувајќи специјални ефекти, глас конверзија, на тере

Trixie 2ката natura зајакот повлекување дрвена конструкција и извалкан борови водоотпорна завршница ќе издрж

Drawstring затворање.Машина За Миење 【Премиум Водат Мека Ткаенина】Бермудски Панталони се изработени од Polym

★ MANDALA КАТ ПЕРНИЦА ПОКРИЕ МАТЕРИЈАЛ : Нашата Mandala Перница Поклопецот се направени од ефикасна комбинаци

Платно Ѕид Уметност и Платно слики се модерен начин да заличи на ѕидовите од вашиот дом, и да се релаксир

????【Издржлив Материјал】Рачни мијалник sprayer комплет направени од издржлив висок квалитет, од нерѓосува

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

ТЕШКИ Цврст челик,парична казна црна прав обложени површина,антикорозија обезбедува години на убавина

Трајни Јасно Пластика Коверти : Убав квалитет.Ги користите за да се подредат и да се заштити вашите доку

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.На Шари Мрежа 21 Кратки карактеристики на lapped стран

За музика пуштена од мобилен телефон може да синхронизирате го светлото за да победи на секоја песна.Бо

47 inch Package вклучува : 24 x Гума зима голф tees (6 групи, 4 парчиња по собата)Забелешка : Прирачник за мерење, ве мо

Го заменува OEM : Ariens 07501900 MTD 7310108 ТројаBilt 1719268, 7310108 Одговара на Модели : Ariens Повеќето контрола глави ТројаBil

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во СА

Чекај, што?Дали некогаш сте се направени одблизу на хемикалии кои се користат во вашиот стандарден јаде

Please wait...