0
clear
  • Tickled Розова Жените Sequin Beret
  • -20%
  • -20%
Tickled Розова Жените Sequin Beret

Tickled Розова Жените Sequin Beret

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПОВЕЌЕ ОД TICKLED РОЗОВА - Забава, модерен и достапни на жените додатоци кои ќе ми биде драго да го имаат.Нашата цел е да ви остават чувство, добро.УБАВИ, КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - 50% Акрил, 50% Полиестер.Земи вашиот фаворит и главата надвор, Подготвени за ништо на времето надвор носи.СОВЕТИ за НЕГА на лице Место чисти само.НАЈДЕТЕ ВАШИОТ ОМИЛЕН - Заедно со топлина и удобност, овие berets дојде во голем број на бои, па вие не мора да се жртвува стил да се победи на ладно.КАДЕ ВИСОК КВАЛИТЕТ И ШИК се ИСПОЛНАТ - заслужуваат да останат топли, суви и удобно.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.За Tickled Розова додатоци забава, модерен и прифатлива жените додатоци која остави насмевка на вашето лице.Печати на враќање превозот етикета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Машина За Миење.Интегрален одговара.Топло и пријатно се чувствуваат.Внатрешниот термичка обвивка.Ерго

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чи

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

50% Акрил, 50% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Место Чисти Само.УБАВИ, КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ 50% А

многу уникатен стил, топли зимски украси , најдобар избор како подарок за вашата ќерка, другарка, девојк

На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и нови години за жени и девојк

50% Акрил, 50% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Место Чисти Само.УБАВИ, КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ 50% А

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

Печати на враќање превозот етикета.Материјал : 43.8" ; Дијаметар : 28cm / 11", лежи рамно.5% полиестер, 24% најлон.О

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...