0
clear
  • Традиција Ниско ниво на Маснотии Инстант Крем Пилешко Глупак Супа 2oz (12 Парчиња), Глутен Слободен, Сите Природни, Без MSG
  • -20%
  • -20%
Традиција Ниско ниво на Маснотии Инстант Крем Пилешко Глупак Супа 2oz (12 Парчиња), Глутен Слободен, Сите Природни, Без MSG

Традиција Ниско ниво на Маснотии Инстант Крем Пилешко Глупак Супа 2oz (12 Парчиња), Глутен Слободен, Сите Природни,

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

БРЗО и ЛЕСНО - Само додадете топла вода и ќе имаат совршен супа во минути.УДОБНОСТА ХРАНА - ниска масленост, здрав оброк и тоа е сигурно да се загрее до.ПАТУВАЊЕ ПРИЈАТЕЛСКИ - Јадете дома, на работа или во училиште.Направи оваа вкусна супа дел од вашиот ден.ПОДОБРО ЗА ВАС - Холестерол Слободни, Ниско ниво на Масти, Заситени Масти Бесплатно, Без MSG.СЕРТИФИКАТИ - Глутен Слободни, Кошер за Пасха и во текот на годината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тип На Производ : Намирници.Објектот Пакет Димензија : 10.591 cm L X20.396 cm W X27.787 см Х Точка Пакет Тежина : 12.0 ozs.Зе

ЦЕЛИСХОДНИ, ХРАНЛИВИ СОСТОЈКИ : Ова пилешко глупак супа е направена со внимателно одбрани состојки, как

Please wait...