0
clear
  • Неограничен Rider Пренос на Сензорот Switch Pigtail Подигнат Комплет за Поправка Конектор За Поларис Ranger 700EFI 800EFI 4x4 07-11, СКРЕМБЛЕР XP1000 ТУРИНГ 1000 2017, SPORTSMAN 850 ВИСОКА LIFTER 2017 3233835
  • -20%
  • -20%
Неограничен Rider Пренос на Сензорот Switch Pigtail Подигнат Комплет за Поправка Конектор За Поларис Ranger 700EFI 800EFI 4x4 07-11, СКРЕМБЛЕР XP1000 ТУРИНГ 1000 2017, SPORTSMAN 850 ВИСОКА LIFTER 2017 3233835

Неограничен Rider Пренос на Сензорот Switch Pigtail Подигнат Комплет за Поправка Конектор За Поларис Ranger 700EFI

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Жица се подигнат на пренос на сензорот може да биде проблем низ годините.Поправи го тоа сега, нека не се на лошо жица подигнат го уништи вашиот викенд.Работи со модели со Користење tranny сензор : За Поларис 3233835. Реши многу работи прашања.Едноставно отсечени стариот приклучок и да го користите вклучени задник конектори или лемење на конекции за да ја новата pigtail.Ве молиме осигурајте се дека вашиот Пренос на Префрлување може да ја користите оваа жица подигнат пред да нарачате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★Микрофон Сензор со Висока Чувствителност Звук Откривање Модули за Arduino СЛИК AVR ★Може да се користи за

☆Сензор модул има силна способност да се адаптираат на амбиентална светлина.Тоа е еден пар на инфраред

Вклучете течни контролорот може да бидат инсталирани над или од страна на течни ниво како што се бара.5 A

★Апликација★ : Течни ниво sensor е уред користи за да смисла на течни ниво во чување на резервоар.Нормална

Бакарна жица обложено со сребро, спречување на оксидација, во голема мера продолжување на работниот век

Please wait...