0
clear
  • Newmind 220V 6 Оружје Автоматски се Види Winder Види Види Тест Поправка Алатки
  • -20%
  • -20%
Newmind 220V 6 Оружје Автоматски се Види Winder Види Види Тест Поправка Алатки

Newmind 220V 6 Оружје Автоматски се Види Winder Види Види Тест Поправка Алатки

DEN 1175.76

Достапност
Достапно за нарачка

* За автоматско часовници тестирање и да се види winder алатка. * Автоматско Види Winder Часовничар Поправка Алатка Додаток. * 220 V Професионални Механички Види Тест Winder Машина. * Погоден за watchmakers и да се види љубовници. * Еднаш може да се одржи 6 рачни часовници.Опис : - 220 V Професионални Механички Види Тест Winder Машина за Автоматска Види Winder Часовничар Поправка Алатка Додаток - За автоматско часовници тестирање и да се види winder алатка. - Погоден за watchmakers и да се види љубовници. - Еднаш може да се одржи 6 часовници - Може да ви понуди мирна и стабилна трчање ден и ноќ - се Сврти Околу 2.5 кругови во минута. - -Начин на ветер го прави погодни за сите часовници. - Материјал : Алуминиумски, Plastic Specification : Дијаметар : 13.9 cm/5.47 инчен, Висина : 10.4 cm/4.09 inch Package Вклучува : 1 Парче Автоматски се Види Winder.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

ПРИМЕНА : круната winder може да се користи кога им се овозможи одредување на гарантираат за механички часо

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Издржливи се Види Winder : На Еден види

(Mode 4) 1000 TPD 10 врти секој 432 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува...

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

LCD Контрола.Со овој Волта winder, вие сте во можност да изберете брзина (TPD) поставување на 650, 900, 1350, или 1800 revol

Направени од високо квалитетен материјал,издржлив,практични.Големина : Прибл.14x8.6x6.1cm / 5.51x3.39x2.40inch.За Часо

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски

【Исклучителен Дизајн】 Домот природни ракадизајн, премиум квалитет дрвена школка со луксузни пијано л

Кога сте само едно место да се види, и тие може да биде поставен во средината на плочата, како што е прика

►МОДЕН ДИЗАЈН : MOZSLY види winder избрани кожа и јасно акрилик стакло им даде на овој делукс види winder кутија у

Please wait...