0
clear
  • Tookie USB Бебе Шише Потоплите, Преносни Постојана Температура Млеко Топлина Чувар, Перат Шише Затоплување Чантата со Рачка, Храна Грејач за Ноќта на Хранење,Патуваат, ?
  • -20%
  • -20%
Tookie USB Бебе Шише Потоплите, Преносни Постојана Температура Млеко Топлина Чувар, Перат Шише Затоплување Чантата со Рачка, Храна Грејач за Ноќта на Хранење,Патуваат, ?

Tookie USB Бебе Шише Потоплите, Преносни Постојана Температура Млеко Топлина Чувар, Перат Шише Затоплување Чантата

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мулти-слоеви безбедно платно за да ја заклучите температура, да ги задржи топло подолго време.Прозорецот Дизајн : Бебе мајка лесно може да се набљудуваат останатите млеко.Практична настава : Погоден за бебе шишиња подолу 300 ML.Кука и Јамка : Лесно да се инсталира и расклопување, на база исто така, има кука и јамка за да се обезбеди дека шише потоплите нема да се лизга надвор.Лесен и пренослив, погодно за вршење на отворено.3 inch Voltage : 5 VCurrent : 2 ATemperature : (Приближно)50℃-60℃Пакет се Вклучени : 1 x Шише Warmer1 x USB cable Note : 1. Кука и јамка : Лесно да се инсталира и расклопување, на база исто така, има кука и јамка за да се обезбеди дека шише потоплите нема да се лизга off5.Лесен и пренослив, погодно за вршење на отворено.Ве молиме не се загрее на празно шише. Интелигентна Контрола на Температурата : Користете 5v за полнење за да се постигне брза греење и тогаш се одржи 42℃ постојана температура.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.USB Кабел за Полнење : бебе шише потопло може да се користи за преносни моќ банка, приклучокот за полнење, автомобилот USB интерфејс.1inch Cable Големина : (Приближно)(L)110cm/43.Ве молиме не се загрее на празно шише. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Практична настава : Погоден за бебе шишиња подолу 300 ML2.Мулти-слоеви безбедно платно за да ја заклучите температура, да ги задржи топло подолго време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ТЕШКИ Цврст челик,парична казна црна прав обложени површина,антикорозија обезбедува години на убавина

94% полиестер, 6% spandex.Топло, брз сува и влага wicking.Патент затворање.Рунонаредени термички ткаенина ви пома

Ова е вграден DSP звучна картичка ефекти комплет, вклучувајќи специјални ефекти, глас конверзија, на тере

Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron rodier за жените џемпери за мажи комплетна поштенски тешка тежина ка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во СА

100% Памук 1 Покрие Само, Вметнете Не Се Вклучени.Големина : 32 во (80 cm) дијаметар.Направени Во Индија.Материј

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Drawstring затворање.Машина За Миење 【Премиум Водат Мека Ткаенина】Бермудски Панталони се изработени од Polym

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа машка спортска маица е flatlock seamlines и без ознака

Лекување за деца на возраст од 6 и нагоре.Воведување на младиот и надежен дивиот свет експерти во светот

Unscrew преносни шише потопол и отстрани затоплување капа дР Браун, Philips Avent и Evenflo бебе шишиња.Едноставно ис

КАТАНЕЦ ПРИМЕНА : За внатрешна и надворешна употреба; Катанец е најдобар се користи за ранци, чанти, се с

★ MANDALA КАТ ПЕРНИЦА ПОКРИЕ МАТЕРИЈАЛ : Нашата Mandala Перница Поклопецот се направени од ефикасна комбинаци

12" Рустикален Стил Штала Врата се Справи за Лизгачки Врати, Штала Вратата се Повлече,Црна Повлече и Рамн

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.На Шари Мрежа 21 Кратки карактеристики на lapped стран

????100% ЗАГАРАНТИРАНО!Дали ова доаѓа со гаранција за парите назад?ДА!Купувањето доаѓа со целосна 30ден без

Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Истата голема tools, со само ново име.ДвеЧекор брзина switch за Моќ Режим з

Трајни Јасно Пластика Коверти : Убав квалитет.Ги користите за да се подредат и да се заштити вашите доку

Please wait...