0
clear
  • Анти Bedwetting Алармот, Зглобовите Тип Кревет Мокрење Звук на Алармот Bedwetting Аларми за Постарите Деца да Се Чисти во текот на Ноќта
  • -20%
  • -20%
Анти Bedwetting Алармот, Зглобовите Тип Кревет Мокрење Звук на Алармот Bedwetting Аларми за Постарите Деца да Се Чисти во текот на Ноќта

Анти Bedwetting Алармот, Зглобовите Тип Кревет Мокрење Звук на Алармот Bedwetting Аларми за Постарите Деца да Се

DEN 606.96

Достапност
Достапно за нарачка

Мини големина, лесно да се инсталира и да се носи, тоа може да биде скриена под облека и лесен за употреба.Апликација-Тоа може да се користи за медиокритет обука и да помогне во лекувањето на bedwetting проблеми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МАЛИ И ПРЕНОСЛИВО ENURESIS АЛАРМ Тенок, Елегантен и стилски, преносни bedwetting (enuresis) аларм доаѓа со меѓусебно

задржи вашето бебе надвор на ладно и да му помогне да се здобијат со доверба Кога инсталацијата е заврше

Кога се користи како режисер со ноќта тоалет обука, до 9 од 10 деца се запре bedwetting.Безжичниот, батеријавкл

Безжичниот, батеријавклучен аларм (батеријата вклучена) може да биде во близина на детето или со еден ро

Тоа ќе потрае 3~4 месеци да се запре bedwetting, ние сме секогаш тука да ви помогнат.Нашата цел е да обезбедиме

Please wait...