0
clear
  • Boxy Направен во Тајван Фенси Тули Види Winder Кожа Браун Додавање на (Brown) Без Адаптер
  • -20%
  • -20%
Boxy Направен во Тајван Фенси Тули Види Winder Кожа Браун Додавање на (Brown) Без Адаптер

Boxy Направен во Тајван Фенси Тули Види Winder Кожа Браун Додавање на (Brown) Без Адаптер

DEN 3000.00

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики 15 програмиран settings совршен за повеќето часовници Механизам.Како секоја единица е наредени на врвот на другите, на електрична струја тече низ нив со користење на единствена поврзаност систем која е 100% безбедни.Јапонски Mabuchi мотор со подобрена појас возење систем, тивок и долготраен.Ќе треба најмалку 1 ЦЕЛОСЕН систем (еден кабелот за напојување адаптер, вклучувајќи).Патентиран дизајн на власта овозможува автоматско види собирачи да ги прошират своите колекции и одржување на работата на богатство часовници во оптимални услови.Modual види winder (на власта).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Направени од високо квалитетен материјал,издржлив,практични.Големина : Прибл.14x8.6x6.1cm / 5.51x3.39x2.40inch.За Часо

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

Кога сте само едно место да се види, и тие може да биде поставен во средината на плочата, како што е прика

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

LCD Контрола.Со овој Волта winder, вие сте во можност да изберете брзина (TPD) поставување на 650, 900, 1350, или 1800 revol

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

(Mode 4) 1000 TPD 10 врти секој 432 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува (Mode 4) 1000 TPD 10

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички

►МОДЕН ДИЗАЈН : MOZSLY види winder избрани кожа и јасно акрилик стакло им даде на овој делукс види winder кутија у

ПРИМЕНА : круната winder може да се користи кога им се овозможи одредување на гарантираат за механички часо

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Издржливи се Види Winder : На Еден види

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

【Исклучителен Дизајн】 Домот природни ракадизајн, премиум квалитет дрвена школка со луксузни пијано л

* За автоматско часовници тестирање и да се види winder алатка Автоматско Види Winder Часовничар Поправка Ала

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

Please wait...