0
clear
  • Еванс EQ3 Јасно Бас Тапан Главата, 22 Inch
  • -20%
  • -20%
Еванс EQ3 Јасно Бас Тапан Главата, 22 Inch

Еванс EQ3 Јасно Бас Тапан Главата, 22 Inch

DEN 1103.76

Достапност
Достапно за нарачка

22" бас тапан главата направени со користење на две plies од 6,5 мили филм.Внатрешна overtone контрола прстен и отстранлив muffle прстен, заедно со сува отвори работи исклучително добро со и без микрофон.Многу разноврсна главата за сите музички жанрови; вистински работни тапанар избор.Исто така достапни во замрзнатото верзија.Сите Еванс тапан глави се дизајнирани, конструирани и произведени во САД.Стил : Бриши | Големина : 22 Инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

22" resonant тапан главата направени со користење на еден ply на 7mil филм.Фиксен, внатрешни overtone контрола прстен

2mil overtone контрола прстен на долната страна што "лебди" со главата, елиминирање на прекумерното призвук и

Од Производителот Еванс 14" Хибрид Серија Маршираат Стапица Дното на тапан главата произведува звук и чу

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

14" маршираат тапан главата со два уникатни висока затегнувачка влакна.Помек чувствуваат е идеално за по

20" тапан главата со тенок слој на масло помеѓу две plies на филмот за сузбивање на несаканите призвук.Две pli

Please wait...