0
clear
  • Otimo 100 Ft 16/3 SJTW Портокал, 2-Pack Отворено Продолжување Мозок - 3 Prong Земјата Приклучокот, 10A 1250W, Вода & Времето Отпорни, Пламен Retardant
  • -20%
  • -20%
Otimo 100 Ft 16/3 SJTW Портокал, 2-Pack Отворено Продолжување Мозок - 3 Prong Земјата Приклучокот, 10A 1250W, Вода & Времето Отпорни, Пламен Retardant

Otimo 100 Ft 16/3 SJTW Портокал, 2-Pack Отворено Продолжување Мозок - 3 Prong Земјата Приклучокот, 10A 1250W, Вода

DEN 1919.76

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен За Внатрешна И Надворешна Употреба : Овој 16 AWG Светло Должност Моќ Проширување Мозок Е Направен Од SJTW Пламен, Триење И водоотпорен Високо-Квалитетни Материјали, Додека Сеуште Одржување на Флексибилност.Лесно Видливост : Оваа Власт Продолжување На Кабелот Има Висока Видливост Портокалова Боја, Па Лесно Можете Да Најдете И Разликување На Кабелот Од Други Објекти.Безбедност : Нашата Внатрешна/Надворешна Продолжување Мозок Е ETL Наведени И Вклучува Основи Приклучок За Максимална Безбедност.Должина : Ова 100 Ft Моќ Проширување Мозок, Се Протега На Локацијата На Вашиот Избор.Оценка : 10 A, 125 V, 1250 W.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.На Шари Мрежа 21 Кратки карактеристики на lapped стран

Трајни Јасно Пластика Коверти : Убав квалитет.Ги користите за да се подредат и да се заштити вашите доку

На засилен јака им помага да се задржи својата форма за продолжена употреба.Копче затворање.Собори сува

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип VXB7)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Премиум квали

★ MANDALA КАТ ПЕРНИЦА ПОКРИЕ МАТЕРИЈАЛ : Нашата Mandala Перница Поклопецот се направени од ефикасна комбинаци

【Спецификација】 Номинална фрекфенција : 50 Hz / 60 Hz Изолација напон : 690 V, 50 Hz Електрични ниво : PC ниво Број

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

КАТАНЕЦ ПРИМЕНА : За внатрешна и надворешна употреба; Катанец е најдобар се користи за ранци, чанти, се с

Trixie 2ката natura зајакот повлекување дрвена конструкција и извалкан борови водоотпорна завршница ќе издрж

【????ЕФЕКТИВНА ЗАШТИТА????】Елката складирање торба е направен на силна, водоотпорен, и солзадоказ 600 D окс

????100% ЗАГАРАНТИРАНО!Дали ова доаѓа со гаранција за парите назад?ДА!Купувањето доаѓа со целосна 30ден без

???? ✨СОВРШЕН EXERCISER : Направен со супер мек силикон и селектирани за обезбедување на квалитет за да се обе

100% Памук 1 Покрие Само, Вметнете Не Се Вклучени.Големина : 32 во (80 cm) дијаметар.Направени Во Индија.Материј

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

47 inch Package вклучува : 24 x Гума зима голф tees (6 групи, 4 парчиња по собата)Забелешка : Прирачник за мерење, ве мо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во СА

Please wait...