0
clear
  • Vallejo Airbrush Почиста 85ml Боја
  • -20%
  • -20%
Vallejo Airbrush Почиста 85ml Боја

Vallejo Airbrush Почиста 85ml Боја

DEN 168.00

Достапност
Достапно за нарачка

Подмачкува внатрешноста на airbrush без оштетување на механизам.За чистење на airbrush помеѓу бои. 85ml пластични шишиња.Airbrush почиста е незаменлив производ за чистење на airbrush помеѓу бои.Тоа не само што ги елиминира почива на бојата се користи, но, во исто време подмачкува внатрешноста на airbrush без оштетување на механизам.Ова е 85 Ml пластични шишиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Корисна алатка за вас да го поставите вашиот негува airbrushes и брзо да ја промените вашата airbrushes, бои или др

????【ДВОЈНО ДЕЈСТВО ПРЕДИЗВИКА】 Оваа воздух Airbrush во Собата може да се спаси суровини и полн со практично

【Здрав изградба】Најлон Плетенка Црево,Плетенка ѕид изградба противи kinking или извртување со одлична flex

5 оз ●Пакет Големина : 9.7 оз Пакет Листа : 1 * 10ft Најлон Плетенка Airbrush Црево 1 * Airbrush Брзо Ослободување Disconnect

Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Спецификација : Материјал : Aluminum Optional Боја : Црвена;Black Input Н

Paasche Шишиња : Овие airbrush собранието стаклени шишиња се за една акција и да дојде со метален капак.Airbrush Бој

Комплетен Сет.Неопходна Алатка за Airbrush.♦ КОМПЛЕТЕН СЕТ : На airbrush чистење комплет вклучува сè што ви треб

Meichoon Airbrush Перење Алатка, Airbrush Алатка 4 парчиња Airbrush Додатоци сет Карактеристики : ✔ Овој мултицел чистењ

МИЛИ Airbrush : МИЛИ Двојно Дејство Внатрешни Микс Св Хранат Airbrush – Овој модел може да се постигне спреј мод

ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН на рационализација На антиscalding парапет дизајн е повеќе confortable и побезбедно; машина

Промена на бои е толку лесно како префрлување маркери.Компатибилен со Copic Класичен и Copic Скица маркери.К

Професионален Мајстор Airbrush Торта Декорирање Airbrushing на Системот со 3 Магистер Airbrushes најдобро продаванит

Спрејови Светлината на Тешките Вискозност Боја Материјали!.Може да се користи со дебели или тенки Боја

Airbrush Боја Тегли со Адаптер : Капацитет 30ml / 1ozeach шише, Шишето Висина : 8cm / 3.1 инчи; тесно грло : 1.75 cm / 0.68 инч

АктивирањетоПотребен воздухбоја контрола уред.Тоа им овозможува на корисниците да се утврди количеств

TCP Глобален Бренд 11 Парче Чистење Комплет со 5 Парче Мини Чистење со Четка во Собата, 5 Парче Мини Чистење

Висок atomization и ниска млазници, подобро atomization ефект, заштеда на боја и заштита на животната средина.54 оз (

1.Една Акција Да Предизвика Контрола 2.Голем резервоарот е лесно да се чисти, има повеќе бои за подолго пр

Злите Бои е ултрависок перформанс, мултиповршина airbrush бојата погоден за било каква подлога од ткаенина

Висока прецизност спреј пиштол и добра atomization ефект, тој ќе ја зачува вашата слика материјал Висока прец

На лесензачистење на боја мие далеку само со сапун и вода, правење на вашиот постизработка расчистување

Please wait...