0
clear
  • FEL-PRO VS 50660 Р Вентил Покрие Заптивка Сет
  • -20%
  • -20%
FEL-PRO VS 50660 Р Вентил Покрие Заптивка Сет

FEL-PRO VS 50660 Р Вентил Покрие Заптивка Сет

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

На вентил за да се покрие заптивка withstands на стресот на две површини зголемување, намалување, warping и триење додека запечатување во моторното масло.Изгорени масло мирис (испуштање на издувни гасови водот).Тоа е зошто Fel-Pro дизајни вентил покрие дихтунзи специјално за поправка на животната средина за да им помогне на печат несовршена површини.Валкани вентил покрие – доказ за истекување на масло.Не притисни и лизгајте ги прстите долж заптивка, ќе заврши со "рецидив" заптивка материјал.Секогаш вратете гума grommets (ако се присутни) за да се обезбеди соодветна утовар и запечатување на вентил за да се покрие.ДИЗАЈНИРАН ЗА НЕСОВРШЕНА ПЛАФОНСКИ ПОВРШИНИ Инженерните и произведен специјално за поправка на животната средина за да им помогне на печат несовршена плафонски површини.Дизајниран да се печат на вентил за да се покрие/cam капак на врвот на мотор цилиндри на главата, на вентил за да се покрие заптивка спречува моторно масло од протекување надвор од заеднички.Fel-Pro® дихтунзи нудат 100% возило справување со одредена апликација материјали да ви даде запечатување решенија со перформанси и издржливост професионалци доверба Протекување од вентил опфаќа може да биде проблематична.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Трајни Јасно Пластика Коверти : Убав квалитет.Ги користите за да се подредат и да се заштити вашите доку

100% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.На Шари Мрежа 21 Кратки карактеристики на lapped стран

Biodegradable.Без хлор.Не фосфат.Еден 48 смета пакет од моќ пакети машина за миење садови детергент.Септички бе

12" Рустикален Стил Штала Врата се Справи за Лизгачки Врати, Штала Вратата се Повлече,Црна Повлече и Рамн

100% Памук 1 Покрие Само, Вметнете Не Се Вклучени.Големина : 32 во (80 cm) дијаметар.Направени Во Индија.Материј

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа машка спортска маица е flatlock seamlines и без ознака

PRIMODE Трајни Празник возен дрво складирање торба со 3 тркала, Силна солзадоказ оксфорд материјал тешки по

94% полиестер, 6% spandex.Топло, брз сува и влага wicking.Патент затворање.Рунонаредени термички ткаенина ви пома

На засилен јака им помага да се задржи својата форма за продолжена употреба.Копче затворање.Собори сува

Unscrew преносни шише потопол и отстрани затоплување капа дР Браун, Philips Avent и Evenflo бебе шишиња.Едноставно ис

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип VXB7)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Премиум квали

Ова е вграден DSP звучна картичка ефекти комплет, вклучувајќи специјални ефекти, глас конверзија, на тере

Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Истата голема tools, со само ново име.ДвеЧекор брзина switch за Моќ Режим з

Платно Ѕид Уметност и Платно слики се модерен начин да заличи на ѕидовите од вашиот дом, и да се релаксир

【Добар Спектар на Големини】Вежба во собата има сите најчестите битови потребите за повеќето домашни п

★ MANDALA КАТ ПЕРНИЦА ПОКРИЕ МАТЕРИЈАЛ : Нашата Mandala Перница Поклопецот се направени од ефикасна комбинаци

Го заменува OEM : Ariens 07501900 MTD 7310108 ТројаBilt 1719268, 7310108 Одговара на Модели : Ariens Повеќето контрола глави ТројаBil

Нашите Хавајски кошули се направени од ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА и многу РАЗУМНИ ЦЕНИ премногу во спо

???? ✨СОВРШЕН EXERCISER : Направен со супер мек силикон и селектирани за обезбедување на квалитет за да се обе

????100% ЗАГАРАНТИРАНО!Дали ова доаѓа со гаранција за парите назад?ДА!Купувањето доаѓа со целосна 30ден без

Никогаш не се грижите за исчезнува.High definition слика отпечатоци на платно со живописни бои на дебели висок

Совршен За Внатрешна И Надворешна Употреба : Овој 16 AWG Светло Должност Моќ Проширување Мозок Е Направен

Please wait...