0
clear
  • Лолита Мачка Beret Жените Симпатична Капа Сликар Шапка Слатка Студентите Cosplay
  • -20%
  • -20%
Лолита Мачка Beret Жените Симпатична Капа Сликар Шапка Слатка Студентите Cosplay

Лолита Мачка Beret Жените Симпатична Капа Сликар Шапка Слатка Студентите Cosplay

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

објектот е на сите рачно изработени со себе,со FAICCIA ознаки внатре во неа.погодна за многу прилика, Секојдневно носење, лица, празници, ладното време.Правете мали работи со голема љубов.рачно изработени од волна beret, прифати нарачана цел, ако ви треба промена на шапка големина, шапка боја, или треба и други стил на овој вид шапка,јас ќе се обидам да го задоволи вашите барања.ве молиме да забележите тоа треба 3-6 дена за правење.многу уникатен стил шапка, топло зима украси , најдобар избор како подарок за вашата ќерка, другарка, девојка пријател, љубовник, родители, итн.Суво Чистење Само.Јас сум мали рачно изработени создателот, обидувајќи се да се направи мојот предмети подобро.јас ја сакам оваа работа, се надевам дека можам да си дозволам мојот живот еден ден со мојата работа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чи

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

50% Акрил, 50% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Место Чисти Само.УБАВИ, КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ 50% А

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

Печати на враќање превозот етикета.ве молиме да забележите тоа треба 36 дена за правење.Одете на Вашите Н

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

50% Акрил, 50% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Место Чисти Само.УБАВИ, КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ 50% А

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

Машина За Миење.Интегрален одговара.Топло и пријатно се чувствуваат.Внатрешниот термичка обвивка.Ерго

многу уникатен стил, топли зимски украси , најдобар избор како подарок за вашата ќерка, другарка, девојк

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...