0
clear
  • Befano Шише Адаптер за befano Преносни Потоплите (НЕ се вклучени Потоплите)
  • -20%
  • -20%
Befano Шише Адаптер за befano Преносни Потоплите (НЕ се вклучени Потоплите)

Befano Шише Адаптер за befano Преносни Потоплите (НЕ се вклучени Потоплите)

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

【КОМПАТИБИЛЕН СО BEFANO】 специјално Дизајниран за BEFANO Преносни Шише Потоплите, овој адаптер обезбедува совршено се вклопуваат да се направи затоплување на вашето бебе млеко брз и лесен (BEFANO се продава одделно). 【ЗАКЛУЧЕН СВЕЖА ТЕМПЕРАТУРА】На Befano Брз Грејач е вграден во температурни сензори чип за прецизна контрола на температурата.Од 98°F (најниска) до 113°F (највисок).Вие само треба да го изберете ја температурата според рецепт.Хранливи материи и антитела во млеко не се погодени од греење процес.Во реално време екран температура, не треба да се тестира дали на загреано млеко ќе изгори бебето, па мамо може да се користат со доверба. 【ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ, БЕЗЖИЧНИ ДИЗАЈН 】Ова е пренослив бебе шише грејач.Тоа може да се загрева без кабли и може да се излее на 10 грама Breastmilk со секој допрете на 150 g сад.Вие не мора да се грижите за носење на големи количини на млеко во прав и мерење лажици насекаде да се направи млеко во прав.Тоа лесно може да се вклопи во една кеса и е идеална за дома, канцеларија, патување и на отворено и сл. 【ДИГИТАЛЕН LED ДИСПЛЕЈ 】 Чувајте го на вашиот кревет табела пред да одите на спиење, па можете да пијалак формула за време на ноќта.Не треба да се нагоре во текот на ноќта да се подготви топла вода и формула дажба, најсоодветна температура може да биде брзо подготвени во 5-10 минути за да се удобност гладни и плаче бебиња. 【НЕ ВКЛУЧУВААТ ШИШЕ ПОТОПЛИТЕ】 На befano преносни потоплите одговара на Гулаб,д-р Browns, Medela, NUK да се обезбеди компатибилност со твоите шише.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Доаѓа со винил размавта за сите двојни проверки.Само се лизга размавта помеѓу проверки за да се создаде

【Простор за Заштеда на Организаторот】Задржи материјали и essentials уредно чуваат и лесно се визуелизира и

12" Рустикален Стил Штала Врата се Справи за Лизгачки Врати, Штала Вратата се Повлече,Црна Повлече и Рамн

【Спецификација】 Номинална фрекфенција : 50 Hz / 60 Hz Изолација напон : 690 V, 50 Hz Електрични ниво : PC ниво Број

Чекај, што?Дали некогаш сте се направени одблизу на хемикалии кои се користат во вашиот стандарден јаде

Осип Guard : Полиестер / Spandex, Шорцеви : Микрофибер.Еластична затворање.Чудовиште Jam малку момчиња две парче

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа машка спортска маица е flatlock seamlines и без ознака

Употреба : Речиси секој за Дома Декор Цел како Прави Голема Софа, Каучот, Дневна Соба, Спални соби, Дома

ТЕШКИ Цврст челик,парична казна црна прав обложени површина,антикорозија обезбедува години на убавина

На M18 гориво 19 / 16" СДС max ротари чекан е прв на светот 18 V СДС max cordless solution.By користење на заштитен M18 и горив

Никогаш не се грижите за исчезнува.High definition слика отпечатоци на платно со живописни бои на дебели висок

Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Истата голема tools, со само ново име.ДвеЧекор брзина switch за Моќ Режим з

Точка Име : Предни и Задни Пропадна Плоча / Оска Заштита Плоча.Погоден за 1 / 10 рк роботот автомобил TRX6 G63 G50

Biodegradable.Без хлор.Не фосфат.Еден 48 смета пакет од моќ пакети машина за миење садови детергент.Септички бе

★ MANDALA КАТ ПЕРНИЦА ПОКРИЕ МАТЕРИЈАЛ : Нашата Mandala Перница Поклопецот се направени од ефикасна комбинаци

Совршен За Внатрешна И Надворешна Употреба : Овој 16 AWG Светло Должност Моќ Проширување Мозок Е Направен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron

Високо Квалитетен Материјал Цврсти штала вратата се повлече и да се справи е изградена на тешки матери

Unscrew преносни шише потопол и отстрани затоплување капа дР Браун, Philips Avent и Evenflo бебе шишиња.Едноставно ис

На засилен јака им помага да се задржи својата форма за продолжена употреба.Копче затворање.Собори сува

Please wait...