0
clear
  • Лолита Мачка Beret Жените Симпатична Капа Сликар Шапка Слатка Студентите Cosplay
  • -20%
  • -20%
Лолита Мачка Beret Жените Симпатична Капа Сликар Шапка Слатка Студентите Cosplay

Лолита Мачка Beret Жените Симпатична Капа Сликар Шапка Слатка Студентите Cosplay

DEN 422.16

Достапност
Достапно за нарачка

Правете мали работи со голема љубов.ве молиме да забележите тоа треба 3-6 дена за правење.Јас сум мали рачно изработени создателот, обидувајќи се да се направи мојот предмети подобро.волна шапка,големина погодни за возрасни (околу 55-59cm главата обем).рачно изработени од волна beret, прифати нарачана цел, ако ви треба промена на шапка големина, шапка боја, или треба и други стил на овој вид шапка,јас ќе се обидам да го задоволи вашите барања.јас ја сакам оваа работа, се надевам дека можам да си дозволам мојот живот еден ден со мојата работа.погодна за многу прилика, Секојдневно носење, лица, празници, ладното време.објектот е на сите рачно изработени со себе,со FAICCIA ознаки внатре во неа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

објектот е на сите рачно изработени со себе,со FAICCIA ознаки внатре во неа.погодна за многу прилика, Секојд

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и нови години за жени и девојк

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

ПОВЕЌЕ ОД TICKLED РОЗОВА Забава, модерен и достапни на жените додатоци кои ќе ми биде драго да го имаат.Наша

Печати на враќање превозот етикета.Материјал : 43.8" ; Дијаметар : 28cm / 11", лежи рамно.5% полиестер, 24% најлон.О

50% Акрил, 50% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Место Чисти Само.УБАВИ, КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ 50% А

Машина За Миење.Интегрален одговара.Топло и пријатно се чувствуваат.Внатрешниот термичка обвивка.Ерго

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

50% Акрил, 50% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Место Чисти Само.УБАВИ, КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ 50% А

многу уникатен стил, топли зимски украси , најдобар избор како подарок за вашата ќерка, другарка, девојк

Please wait...