0
clear
  • SystemBuild Шеф Ѕид Кабинет, Јаглен Сива
  • -20%
  • -20%
SystemBuild Шеф Ѕид Кабинет, Јаглен Сива

SystemBuild Шеф Ѕид Кабинет, Јаглен Сива

DEN 3119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Зачувување на вашите алатки, спортска опрема или чистење материјали од патот и во System Build Шеф Ѕид Кабинет.Две врати скрие 1 фиксни и 1 прилагодлива полица.Евра шарки им овозможи на вашиот вратата да се отвори ширум.Метал заклучување на вистинската врата чува вашите предмети сигурна и безбедна.Големи метални рачки даде оваа Висока Складирање Кабинет индустриски изглед.Зачувување на вашите алатки, спортска опрема или чистење материјали од патот и во System Build Шеф Ѕид Кабинет.Направени на ламинат МЕДИЈАПАН и particleboard, темен јаглен сива заврши и метални рачки даде Кабинетот high-end индустриски изглед.Две врати скрие 1 фиксни и 1 прилагодлива полица, и се lockable да ги чувате вашите предмети безбеден.Се добие дури и повеќе простор со целиот Шеф на собирање (секој се продава одделно).Ѕидот Кабинет бродови рамна до вашата врата и 2 возрасни се препорачува да се соберат.Секоја полица може да се одржи од 25 кг.Собрани димензии : 24.87"H x 29.75"W x 11.75"D. Стил : Ѕид Кабинет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ова е вграден DSP звучна картичка ефекти комплет, вклучувајќи специјални ефекти, глас конверзија, на тере

【Добар Спектар на Големини】Вежба во собата има сите најчестите битови потребите за повеќето домашни п

Мека на допир и удобно се чувствуваат.Исто така, тоа е згодна декоративни парче за дома, тремот, sunroom, дне

Biodegradable.Без хлор.Не фосфат.Еден 48 смета пакет од моќ пакети машина за миење садови детергент.Септички бе

94% полиестер, 6% spandex.Топло, брз сува и влага wicking.Патент затворање.Рунонаредени термички ткаенина ви пома

Кога нормалните моќ е абнормален, на резервни моќ работи одеднаш, затоа што обезбедува continuirty, сигурност

Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron rodier за жените џемпери за мажи комплетна поштенски тешка тежина ка

КАТАНЕЦ ПРИМЕНА : За внатрешна и надворешна употреба; Катанец е најдобар се користи за ранци, чанти, се с

На засилен јака им помага да се задржи својата форма за продолжена употреба.Копче затворање.Собори сува

12" Рустикален Стил Штала Врата се Справи за Лизгачки Врати, Штала Вратата се Повлече,Црна Повлече и Рамн

???? ✨СОВРШЕН EXERCISER : Направен со супер мек силикон и селектирани за обезбедување на квалитет за да се обе

Чекај, што?Дали некогаш сте се направени одблизу на хемикалии кои се користат во вашиот стандарден јаде

Мултислоеви безбедно платно за да ја заклучите температура, да ги задржи топло подолго време.Прозорецо

100% Памук 1 Покрие Само, Вметнете Не Се Вклучени.Големина : 32 во (80 cm) дијаметар.Направени Во Индија.Материј

Доаѓа со винил размавта за сите двојни проверки.Само се лизга размавта помеѓу проверки за да се создаде

【????ЕФЕКТИВНА ЗАШТИТА????】Елката складирање торба е направен на силна, водоотпорен, и солзадоказ 600 D окс

Употреба : Речиси секој за Дома Декор Цел како Прави Голема Софа, Каучот, Дневна Соба, Спални соби, Дома

PRIMODE Трајни Празник возен дрво складирање торба со 3 тркала, Силна солзадоказ оксфорд материјал тешки по

【КОМПАТИБИЛЕН СО BEFANO】 специјално Дизајниран за BEFANO Преносни Шише Потоплите, овој адаптер обезбедува с

Трајни Јасно Пластика Коверти : Убав квалитет.Ги користите за да се подредат и да се заштити вашите доку

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип VXB7)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Премиум квали

★ MANDALA КАТ ПЕРНИЦА ПОКРИЕ МАТЕРИЈАЛ : Нашата Mandala Перница Поклопецот се направени од ефикасна комбинаци

????100% ЗАГАРАНТИРАНО!Дали ова доаѓа со гаранција за парите назад?ДА!Купувањето доаѓа со целосна 30ден без

Please wait...