0
clear
  • Одг Pikachu Raglan Кратко Sleeve Осип Guard Пливаат Врвот
  • -20%
  • -20%
Одг Pikachu Raglan Кратко Sleeve Осип Guard Пливаат Врвот

Одг Pikachu Raglan Кратко Sleeve Осип Guard Пливаат Врвот

DEN 402.96

Достапност
Достапно за нарачка

Брз-сува полиестер/spandex.Одг деца момчиња симпатична и стилски краток ракав осип guard врвот.Кој Pikachu удираат една симпатична и смешна наопаку се претстави со Покемон лого.Разлика од raglan ракави; Страшни сублимација печатење дизајн; Живописни бои; UPF 50+ материјал за UVB и UVA заштита и се грижи-слободен сонцето време.Совршен за роденденски подарок, Божиќ одмор дар, топли летни денови, играње, пливање во базен и на плажа, играње на сонце, песок и вода.Машина за миење ладно, официјално лиценцирани. "Мора да се фати" ем сите!" Добиете на вашиот малку еден подготвени за авантура со оваа Одг Pikachu Кратко Sleeve Осип Guard Пливаат Врвот.Вашето дете ќе љубов оваа опрема со нивниот омилен филм, игра, во ЖИВО и анимирани карактер толку многу, тие секогаш ќе сакаат да го носат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

85% Полиестер, 15% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.СЕ СВРТИ КОН НАДВОР МАШИНА ЗА МИЕЊЕ СО ЛАДНА КАКО БО

Брзсува полиестер / spandex.Дизни се млади момчиња симпатична и стилски краток ракав осип guard врвот.Одликув

80% Најлон, 20% Spandex.Увезени / Дизајниран во САД.ПОДГОТВЕНИ ЗА ИГРА Оваа симпатична дизајн е совршен за цел

Полиестер / Spandex.Патент затворање.UPF 50+ блокови 98% од UVA / UVB зраци.ТКАЕНИНИ : Аква Juno ткаенина е еластична, м

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Најлон,Elastane.Деца костими за капење за

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Најлон,Elastane.Деца костими за капење за

Полиестер / Spandex.Патент затворање.UPF 50+ блокови 98% од UVA / UVB зраци.ТКАЕНИНИ : Аква Juno ткаенина е еластична, м

Увезени.UPF 50+ : Часа на игра на сонце без да се грижиш за изгореници; едно парче rashguard костим за капење нуди

Please wait...