0
clear
  • Автоматско Еден Види Winder,Црна СТП Кожа и Дрво Школка Кутија Јапонски Мотор...
  • -20%
  • -20%
Автоматско Еден Види Winder,Црна СТП Кожа и Дрво Школка Кутија Јапонски Мотор...

Автоматско Еден Види Winder,Црна СТП Кожа и Дрво Школка Кутија Јапонски Мотор...

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

【СУПЕР ТИВОК МОТОР】Усвојување на Јапонски Mabuchi Мотор,Исклучително тивок и долготраен, работи без бучава.Напојува од AC адаптер(не е вклучен).Ова можете да го користите дома и во текот патува повеќе погодно. 【USB+DC Полнење Кабел】Го види winder вклучуваат усб-стикови Ден, Роденден, Татко's Day,Мајки Ден, Дипломирањето, Годишнина и др.РОТАЦИЈА НА ВЛАДАТА. 3 Поставување Модел ИСКЛУЧУВАЊЕ : Само кликнете на копчето за да се земе за вклучување/исклучување на штрек winder.Модел Б : 2 минути Г.С. → стоп 6 минути → 2 минути CCW → стоп 6 минути → повтори.Модел L : 5 минути Г.С. → 5 минути CCW → последните 3 часа→ запре 9 часа → повтори.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : . 1 x Види Winder. 1 x полнење преку USB кабел. 1 x Поврзување на кабел. 1 x Прирачник за Корисникот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

ПРИМЕНА : круната winder може да се користи кога им се овозможи одредување на гарантираат за механички часо

LCD Контрола.Со овој Волта winder, вие сте во можност да изберете брзина (TPD) поставување на 650, 900, 1350, или 1800 revol

* За автоматско часовници тестирање и да се види winder алатка Автоматско Види Winder Часовничар Поправка Ала

Кога сте само едно место да се види, и тие може да биде поставен во средината на плочата, како што е прика

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

►МОДЕН ДИЗАЈН : MOZSLY види winder избрани кожа и јасно акрилик стакло им даде на овој делукс види winder кутија у

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички

Карактеристики 15 програмиран settings совршен за повеќето часовници Механизам.Како секоја единица е наред

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски

(Mode 4) 1000 TPD 10 врти секој 432 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува...

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Издржливи се Види Winder : На Еден види

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

【Исклучителен Дизајн】 Домот природни ракадизајн, премиум квалитет дрвена школка со луксузни пијано л

Направени од високо квалитетен материјал,издржлив,практични.Големина : Прибл.14x8.6x6.1cm / 5.51x3.39x2.40inch.За Часо

Please wait...